Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Schandl Károlyról szeretné...

Dr. Schandl Károlyról szeretnék véleményeket. Székesfehérváron szülész-nőgyógyász. Eddig csak jókat hallottam róla. Ki szült nála?

Figyelt kérdés

Mennyit kért a szülésért?

19 hetes kismama


2009. jan. 6. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Látom, nem sok választ kaptál...

Pedig engem is érdekelne. Egy ott dolgozó szülésznő ajánlotta nekem. De konkrét árakatt ő sem tudott.

Egyébként te hozzá jársz? Elérhetőséget tudsz adni? Mennyit kér egy vizsgálatért.

köszi


bár te kérdeztél...

2009. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én nem ajánlom. Az első gyerekemet nála szültem akkor nem volt semmi gond. Idén újra terhes lettem. Hatalmasat csalódtam benne 8 hétig majdnem minden héten visszahívott. Mindíg rendben talált mindent. Közben hazautaztam a szüleimhez . Ott is elmentem orvoshoz. Közölték velem (3 doki is) hogy már rég elhalt a baba azonnal műtöttek.
2010. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

En sem javaslom, bar idokozben gondolom megvannak a magad tapasztalatai. Nagyon penzehes, szinte mar gatlastalanul. A szulesemre csak fel oraval elotte setalt be, bar 6 oraig vajudtam. Ejszaka volt, aludt. Szerencse hogy az utolso fel oraban odaert, mert komplikaciok tamadtak, tul nagy volt a babam valla es beszorult. Vegul sikeresen kiszedte belolem, csak a vallat torte el.

Mikor akartam masodik babat es nem jott ossze, ki akartam magam vizsgaltatni vele, hogy miert. Ezt kerek perec megtagadta, szerinte nem volt semmi bajom, Idokozben kiderult hogy volt, eleg komoly, de felmentem Pestre es ott kezeltek. 10 perc alatt " kivagott" a maganrendelobol, a 8000 et persze elkerte, ugy fordultam ki a rendelobol, mint akit megloptak. Nem kaptam semmit a penzemert.

Neki csak a szulesben van uzlet, lelkiismeretesnek sem mondanam.

2012. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%
Bár az előző bejegyzések már régiek, mégsm mehetek el mellettük szó nélkül, hátha más is csak most olvassa, mint én. Nekem 12 unokám született Schandl főorvos úrnál és az én nőgyógyászati műtétemet is ő végezte. Az egyik unokám , sőt az egyik lányom is neki köszönheti az életét. Jó diagnoszta, becsületes, halk szavú, határozott, nagyon emberi orvos. Bármilyen szituációban tudja mit és mikor kell tenni. Feleslegesen nem mond semmit, de ha ő valamit javasol, vagy állít, akkor biztos lehet mindenki benne, hogy az úgy helyes és nyugodtan bízhat a döntésében. Az pedig, hogy pénzéhes, egyenesen hazugság. Azt hiszem, a leírt előzmények után ezt nekem elhiheti mindenki. Eddig még bárkinek ajánlottuk(nem kevesen voltak)mindenki hálás érte és nagyon meg volt elégedve. Az előző beíróknak kívánom, hogy soha ne legyen nála rosszabb orvosuk! Bár minden orvos ilyen hivatástudattal, szakmai alázattal és a betegeit emberszámba véve végezné munkáját, mint Schandl főorvos úr!
2013. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%

hű, tényleg jó régi téma, de akkor is le kell írnom nekem is véleményemet: 2012 novemberében szültem nála, előtte magánrendelésre jártam hozzá a 16. héttől. mindig kedves, türelmes volt, soha nem nézegette az óráját vagy siettetett, ha több kérdésem volt. igaz, volt hogy 10 perc alatt végeztem, de volt, hogy ennél jóval tovább kérdezősködtem. a szülésnél az ügyelet hívta őt, negyed órán belül ott volt, végig velünk volt, ha kellett a háttérben, de ki sem ment a szülőszobából. szakmailag, emberileg korrekt volt. minden nap benézett pár percre, hogy hogy vagyok, rendben van-e minden. az utolsó napon varratszedésen kapta a borítékot, de nem nézte meg, hanem mosolyogva megköszönte, gratulált mégegyszer. a kontrollon is korrekt volt.

nekem nagyon jó volt a tapasztalatom, megint őt fogom választani.

2014. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
Én hozzá járok terhesgondozásra, a magánrendelésére, csak jót tudok róla mondani! Kedves, türelmes és nem pénzéhes! Minden vizsgálatnál alapos, és tényleg nem érzi magát nála úgy az ember, hogy már lökdösne ki a rendelőből!
2014. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
65%
Szintén csak jót hallottam róla eddig! Személyes tapasztalatom nincs ugyan, de el nem tudom képzelni hogy igazak lennének a negatív vélemények...
2016. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
Az egyik legjobb szakember akivel valaha találkoztam. Mindenki nála született a családban.
2016. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
66%
Büszkeséggel tölt el, hogy kishazánkban is vannak híres neves Schandl-k régen szégyelltem a nevem, de mára imádom.. :)
2019. márc. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!