Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mosakodás közben guggoltam és...

Mosakodás közben guggoltam és összegörnyedtem, hogy meg tudjak mosdani. Csak nem öltem meg a babámat?

Figyelt kérdés

Már nagy a pocakom, 31 hetes vagyok, és csak így megy. S béna voltam, nagyon összeszorult a hasam a görnyedéstől, hallottam egy nyekkenést is odabent, s azóta nem mozdul a babám.

Kérlek, segítsetek!


2009. jan. 6. 23:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baj lenne. az anyatermészet úgy alkotta meg a méhet, hogy bírja az ilyen behatásokat, hiszen a magzatvíz tompítja a nyomást. nem hasast ugrottál az asztalról, hogy komolyabb baj történjen. a "nyekkenést" meg sztem csak képzelted.

de azért remélem, minden ok?

2009. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A baba sztem meg azért nem mozdul, mert kicsit "megsértődött":)

mire sztem ezt elolvasod, már újra megmozdul./előző/

2009. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Istenem! Hidd el nem vagyok egy éretlen liba, de most nagyon megijedtem, és még mindig nagyon rossz érzésem van. A gyerek továbbra sem mozog. :(
2009. jan. 7. 00:14
 4/22 A kérdező kommentje:
A párom is azt mondta, hogy megsértődhetett, vagy megijedt, azért nem mozdul. Előtte egy 10 perccel pedig olyan nagy hancúrt csapott. Legalább 20-30 percig szórakoztak az apjával.
2009. jan. 7. 00:16
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy bármi baja is lehet a babádnak hisz néha (sajnos)súlyos autobaleseteket is tulélnek a babák.Remélem azért minden ok!Majd irj!
2009. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ne legyel megijedve nem lett a babanak semmi baja!!

lehet egy kicsit megijedt vagy megsertodott de hogyis olted meg!!!!!! ne gondolj butasagokra! nem soka mozogni fog igyal egy kis edes gyumolcslevet arra mindig megmozdulnak!

2009. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Várj csak, biztos meg fog mozdulni. lehet, hogy érzi, hogy feszült vagy, és ezért nem ficánkol.kizártnak tartom, hogy baja esett volna.

majd írj mindenképpen.

2009. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat, kicsit összeszedtem magam. Még a babát nem érzem mozogni, de már nyugodtabban várom a jelzéseit.
2009. jan. 7. 00:25
 9/22 anonim ***** válasza:
mondom ha van otthon gyumi leved azt igyal arra megkell hogy monzduljanak,ezt egy szulesz orvos mondta !
2009. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem kéne bajának lennie,tényleg nagy biztonságban vannak odabent.De ha megnyugtat téged menj be az ügyeletre h nézzenek szívhangot,de én biztosra veszem h ettől nem lehet baja,szerintem egyszerűen csak elaludt.A kórházban 2 napos volt a pici,mikor sirt-sirt és egyszercsak hirtelen elaludt,én meg már mindenre gondoltam úgy megijedtem :(,hiába csináltam bmit csak aludt,rohantam a nővérhez,aki csak annyit közölt:Ó ez szokásuk,teljesen normális,nincs semmi baj.Aztán el is vitte-ez szopi után volt.Hát gondolhatod én addig nem nyugodtam meg,amíg le nem hozták szopizni megint.Na lényeg a lényeg ha itt kint ilyen aluszékonyak,bent milyenek lehetnek.:)
2009. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!