Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dalacin terhesség alatt?

Dalacin terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akik szedtek Dalacint terhesség alatt, mire írta fel a dokitok?

Okozott valamit a babánál később?


2024. okt. 22. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én anno szájpadlás gyulladás miatt kaptam.Vérzett is az ínyem. Akkor még nem tudtam , hogy babát várok. Nemsokra rá, pozitív volt a terhesség. Amikor elmentem nőgyógyászhoz, megkérdeztem , hogy nem baj e ha szednem kell. Azt, mondta, hogy nem baj, mert sokkal rosszabb a babának ha gyulladás van a szervezetben. Ezt olyan nőgyógyász mondta, akihez sokan járnak magánba és amúgy kedvesnek és profinak tartanak.
2024. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Véreztem 5 hónapos terhesen, arra gyanakodtak hogy esetleg valami fertőzés.
2024. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Valaki szedett fala int terhesseg alatt?

Sziasztok! 5. Hétben vagyok. Bakteriális fertozesem van igy a nőgyógyász a terhesseg megállapításakor dalacint irt fel gynoflor hüvely tablettával. Szedte valaki ugyan ezt a kombot ugye ez nemárt?

Dalacin hüvelykrém terhesség alatt? Vagy nektek mi vált be viszketésre és enyhe folyásra?

Nagyon minimálisan viszket, és van egy enyhe kis folyásom. Doki megvizsgált, azt mondta nem vészes, dalacint írt fel. Nektek mi vált be?

Dalacin terhesség alatt?

19 hetes kismama vagyok, 2 napja egy rosszul kezelt fogam miatt bedagadt bal oldalt az arcom és szemem, fogorvos és nőgyógyászati konzultáció után engedélyezték a dalacin szedését. Tegnap kezdtem este az első szemet, reggel hasmenésem volt, ez lehet a gyógyszertől?...

Dalacin 300 mg terhesség korai szakaszában?

Ma voltam fogorvosnál és ezt írta fel mert nagyon be van dagadva a fél fejem a bölcsességfogam miatt.Úgy néz ki,hogy kora terhes lehetek mert van egy extra halvány tesztem amit fogorvos után csináltam.Bemerjem szedni vagy sem?

Mik a tapasztalatok dalacin c 300 szedésével kapcsolatban a terhesség alatt? Sokat árt a babának? 28 hkm

Már a terhesség elejétől mindig valami fertőzést mutatott ki a vizelet mintám, úgyhogy mától a doki azt mondta, mostmár inkább kezelni kell, nem elég a huvelykup használata. Félek, hogy ez a gyógyszer árthat a picinek...

Dalacin hüvelykrémet kapott valaki terhesség alatt folyásra? Volt mellékhatása?

Hétfőn fejeztem be az 1 hetes kezelést és iszonyúan érzékeny a hüvely és környéke. Be van dagadva és olyan mintha egy álló nap szárazon dörzsöltek volna ott lent. Pisilés után már csak finoman leitatom papírral, de még így is véres lesz, főleg reggel. Tükörben pedig...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!