Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ha a placenta lent...

Mit jelent ha a placenta lent helyezkedik el? 20 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki ez 90% változik mire megszületik a baba. De ha nem akkor császár. Amugy Angliában járok vizsgálatra. Ennél többet itt nem is mondtak. :(

Mire figyeljek?


2009. jan. 8. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy a placenta a méhszájon van vagy nagyon a közelében. Nem születhet meg ha így marad ezért mondta hogy császár de sokszor vándorol még a méh növekedésével általában szokott is.
2009. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak izgulok mert hétvégén repülök is, és nem szeretném ha baj lenne. Semmit nem mondtak hogy pihenjek vagy mire figyeljek mit ne csináljak. :( Bár megjegyzem itt Angliában soha semmit nem mondanak el normálisan, mondhatni sehogy! :(
2009. jan. 8. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem az szúrt szemet, hogy repülsz. Lehetséges, hogy engedik? Én úgy tudom, hogy terhesen nem repülhetünk.
2009. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet repülni terhesen, a kérdésem csak a jelen állapot miatt volt.
2009. jan. 8. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is mélyen volt a méhlepény kb. a 18.hétig kérdezték is,h. nem véreztem? Mondtam,h. nem.

Ahogy nő a méhed úgy húzza felfelé a lepényt magával mert az oda van tapadva a falához. Nagyon ritka,h. lent marad de akkor az tényleg császár.

Most is mondják néha,h. jó mélyen van de már nem takarja a méhszájat és ez a lényeg.


Üdv

35 hetes kismama

2009. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Kifelejtettem a lényeget,h. nem kell figyelned semmire emiatt.

2009. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mert tényleg izgulok hogy ne legyen baj.
2009. jan. 8. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. heti UH még a hátsó falon tapadt és elérte a méhszájat, a 30. heti pedig "hátsó falon, jó helyen".

Úgyhogy neked is változhat.

2009. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!