Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megint kijött a nemi herpeszem...

Megint kijött a nemi herpeszem. Mennyi idő alatt múlhat el? A krém (doki adta), vitaminok mellett mit javasoltok?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok. Valószínű az immunrendszerem legyengülése miatt jött ki. Nagyon régen volt, és akkor nagyon sokáig tartott, mire meggyógyultam. Viszont olvastam, hogy ha szülésnél aktív, akkor csak császár jöhet szóba. Szeretnék hüvelyi úton szülni.
2009. jan. 8. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt terhességem alatt a 30.hét körül. Mivel hamar észrevettem és elkezdtem kezelni (Richtofit krém), pár nap alatt elmúlt.

Ha pont szülésnél is van, akkor sajnos császár :(

De nem szabad erre gondolni!!! Én megúsztam, azóta sem volt, simán tudtam szülni!

1 hónapos édesanya

2009. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én nem voltam terhes,de nekem is immunrendszer gyengülés miatt jött ki a nemi herpesz.Én Telviran krémet és tablettát kaptam,a kettő együtt 2-3 nap alatt elmulasztotta.Most nincs nálam a gyógyszerből,nem tudom megnézni a tájékoztatót,hogy terheseknek ellenjavalt-e,kérdezd meg a dokidat,hogy terhesen lehet-e szedni,mert megsokszorozza a krém hatását.

2009. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!