Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután teherbe estetek,...

Miután teherbe estetek, elküldenétek a párotokat spermatesztre?

Figyelt kérdés
1 hete tudtam meg,hogy babát várok, de a páromnak már 5 hete megkértük az időpontot erre a tesztre. Én azt javasoltam neki,hogy menjen el. Szerintetek?
2010. nov. 7. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Te elmennél terhesség előtti vizsglaotkra, ha már tudod, terhes vagy?

Nem értem, mért vársz el valami olyat a párodtól, amire semmi szüksége nincsen. S nekünk a nőyógyászati vizsgálat egy idő után "rutin", de nekik nem az. Szerintem ne erőltesd. Ha akar, menjen, de ha nem, nem kell. Amúgy szerintem bebizonyította, hogy nincs a világon semmi baja. Boldog babavárást Nektek!

2010. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mondanám, hogy fölösleges, mert akárhogyan is összejött most a baba, egy spermavizsgálat sosem fölösleges. Nagyon jó visszajelzést ad a párod jelenlegi állapotáról ami fontos lehet ha mondjuk szeretnétek még gyereket, de nem elhanyagolható szempont az ivarszerve jelenlegi állapota. Még az is kiderülhet, hogy puszta szerencse, hogy most összejött a baba és amúgy valamin sürgősen változtatnia kéne. Ez csak egy példa volt, de szerintem ha már megvan az időpont nem fog belehalni.
2010. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előző! Nem akkora etwas egy ilyen vizsgálat, beutaló a laborba, ahova otthonról 5 napos spermát kell vinni az erre adott üvegcsében.

Semmi megterhelő nincs benne, és bár terhes a párja, miért is lenne baj, ha tisztában lennének a helyzettel, pl. ha akarnak még gyereket esetleg, satöbbi...


Kedves Kérdező!

Semmi hátrányotok nem lesz belőle, ha elmegy, ha nagyon nem akar, ne erőltesd, de párom is volt (igaz még nem voltam babás), de semmi negatív élménye nincs róla... ennyi.


23 hetes :)

2010. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már terhes vagy, szerintem felesleges. :-) És oké, nem "fájdalmas", de az eredmény pillatnyi, ami könnyen változhat. (Pl. elég elmenni egy szaunába vagy félórát ücsörögni melegvízben).


Az én férjem elment erre a vizsgálatra magától, amikor elhatároztuk, hogy babát akarunk, de azt mondta, hogy élete egyik legkellemetlenebb élménye volt. (Még azután is, hogy nagyon jó lett az eredménye.)

2010. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjemnek okt. 26-ára volt időpontja ilyen vizsgálatra, én aznap reggel teszteltem pozitivat. Azzal inditottam a reggelt, hogy "van egy jó hírem nem kell felkeresned a dokit mert kisbabánk lesz."
2010. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!