Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este óta folyamatosan...

Tegnap este óta folyamatosan keményedek, hiába szedem a magnét, nem használ! Ugye ez még nem a szülést jelzi? Görcseim csak néha-néha vannak,34hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csak jóslókat érzel.
2010. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szülést jelzi. Én a 16dik héttől szedtem a magneB6-t, majd a 23-diktól 3*2 szemet meg 3 nospát. Mégis keményedett. a 35dik héttől már írtam, hogy hánypercente (meg is van a füzet),mert azt hittem itt a szülés lassan, és 15-30 percenként keményedett. 38dik héten szültem :) Éspár anyukától hallottam már ilyet. Szerintem nem kell aggódnod, de azért mondd az orvosnak.
2010. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sok keményedésem volt, a 36. héten meg is ijesztett a doki, hogy hűűű ennyi keményedés mellett hamarabb fog jönni a baba. Nos, ennek ellenére 40 hét 3 napra szültem. Úgyhogy ezek valószínűleg csak jóslók, de ha úgy érzed kérdezz rá a dokidnál.
2010. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!