Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap lesz Missed Ab. műtétem...

Holnap lesz Missed Ab. műtétem. Mit kell vinnem a kórházba?

Figyelt kérdés
Mi az ami mindenképpen kell? Egy éjszakát ott kell tölteni, vagy haza lehet majd jönni? Nem mondtak nekem semmit :(
2010. nov. 11. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha első, akkor valószínűleg benn tartanak egy éjszakát.

Vigyél két hálóinget, kényelmesebb lesz, mint a pizsigatyó. Legalább két-három bugyit, ne tangát. Éjszakai betétet többet is. 2 papucs, törölköző, tisztálkodási szerek, pohár, evőeszköz és az irataid.

Egy jó tanács, mielőtt visznek a műtőbe, ragaszd be a bugyidba a tiszta betétet, tedd a párnád alá, ha visszatesznek az ágyadba és az altató sem működik már, úgyis az lesz az első, hogy felveszed. De vérezve, fájós pocakkal elég kellemetlen, hogy akkor kell szöszölni. Ha csak nem lesz ott valaki, aki segít neked.

Sajnálom az elvesztett babád! :(

2010. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia..nagyon sajnálom ami veled történik!

Kétszer mentem ezen keresztül.:(

Ahová én mentem kórházba oda igy kellett:az alap tisztálkodási dolgaidat vidd magaddal,ha bent leszel egy éjszakát akkor evőeszközt is bár a műtét előtt már éjféltől nem lehet inni ,enni.De ha reggel korán elvégzik a beavatkozást valószinűleg egy kis ebédet már ehetsz majd.Tudom nem nagyon van az embernek ezek után étvágya.


Beavatkozás előtt ha még nem szültél felhelyeznek este egy lamináriát,ez egy kis pálca ,ami segíti a tágulást..nem kellemes érzés.

Másnap a műtét altatásban zajlik,semmit nem fogsz érezni.

Ha már szültél és nem kell laminária,akkor nem szoktak éjjelre bent tartani,csak a műtét után pár óra megfigyelés,pihenés és úgy haza ,ha minden rendben!

Kitartást ,erőt kívánok Neked!

2010. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a jó szavakat és, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! Megfogadom a tanácsokat!

Remélem, hogy gyorsan túl leszek a műtéten, de a lelkem...

2010. nov. 11. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem első baba lett volna, reggel kellett mennem, este haza mehettem. Kórháza válogatja. Amiket fent leírtak, azok kellenek. Velem végig ott volt a férjem, ha megtehetitek, mindenképpen legyen veled valaki egész nap, nagyon sokat segít, testileg-lelkileg! Kívánom, hogy a lehető legkevesebb fájdalommal éld meg, mármint lelkileg elsősorban.

2010. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ma olvastam a kérdésed, nekem is ma volt...

Remélem, minden oké volt veled. Én reggel mentem be, 9kor feltették a pálcikát, 11kor már műtöttek is, 15 perc múlva már az ágyamon ébredtem. Kisírtam magam, pihentem picit, bejött a férjem, és 3kor már itthon is voltam kisfiamnál, csak ő vigasztal...

Kívánom neked, h mihamarabb gyógyulj testileg-lekileg!

2010. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nektek is nagyon köszönöm a válaszokat!

Tegnap túl estem a műtéten :( Nem fáj tesileg egy kicsit sem, semmit nem éreztem (nem is tágítottak, mert már 2x szültem)12-kor műtöttek, 5-re itthon voltam. Férjem végig melletteem volt. Tényleg sokat segített!

A lelkem romokban, nem is tudom, hogy rendbe jön-e valaha :(

Kívánok én is minden JÓT nektek és azt, hogy minnél hamarabb egészséges terhességetek és kicsi babátok leggyen!!!!!!

2010. nov. 13. 10:20
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi a sok helyesírási hibáért....
2010. nov. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!