Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kérdéseket tegyek fel?

Bogyo110 kérdése:

Milyen kérdéseket tegyek fel?

Figyelt kérdés
jövő héten kedden megyünk 4d .-re és nemtudom hogy ilyenkor milyen hasznos kérdéseket kellene feltenni azon kivül hogy milyen nemű lessz !vagy majd ott mondja magátol a doki .Mert nem a saját dokim csinálja hanem egy másik helyen ahol van ilyen gép!
2010. nov. 13. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg mindent fog mondani. Én nem kérdeztem semmit, csak a nemét, és hogy minden rendben van-e? Ő pedig mondta a többit.. ez a gerinc, ez az orrcsont, ez a combcsont, a placenta itt, stb. stb.
2010. nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi sem kérdeztünk semmit, mondott mindent.Mondjuk nyilván dokitól is függ, de ha fizetős helyre mentek, akkor tuti végig fogja dumálni.Ha mégsem, akkor meg kérdezgesd, hogy most mit látunk, minden rendben...?
2010. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jázmin anyucija ***** válasza:
Semmit nem kérdeztem, fél órás vizsgálat alatt tetőtól talpig végignézte a doktornő, és mindent elmondott, amit lehetett, magától.
2010. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fizetős lessz de készülök azért !Köszike mindenkinek
2010. nov. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!