Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bedagadt az ujjam, hogy...

Bedagadt az ujjam, hogy vegyem le a gyűrűt? ! 34hétbe vagyok . Próbáltam szappan, krém, beáztatni. Milyen tippeket tudtok még?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj reggelig, akkor általában nem vagyunk olyan dagadtak és könnyebb talán levarázsolni az ujjadról. Jobb ötletem nincsen.
2009. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki kicsit a levegőre. Ebben a fagyos hidegben biztosan lejön!
2009. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jó ötlet. Várni reggelig.

Nekem van egy ékszerész ismerősöm aki bizony már vágott le terhes nőről gyűrűt. Szóval végső esetben ez marad. Rajtad nem maradhat. Én már inkább nem is hordom őket kb. a 20 héttől.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Babaolaj?
2009. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki, vagy hideg vízbe "fagyaszd le" a kezedet!

De mindezt reggel!

2009. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem reggel még virslibbek az ujjaim. A hideg levegon, hideg vízben viszont lejjebb megy. Akkor is kevésbé vizesedsz, ha mozogsz egy kicsit. Fél óra séta a friss levegőn pl.
2009. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel a hidegben csináld ahogy a többiek írják és a babaolaj is jöhet+ még talán ha közben úgy tartod a kezed hogy a vér leszálljon onnan egy kicsit. A következő képpen: tartsd magadelé a kezed függőlegesen az újjaid az ég felé nézzenek. Ez is be szokott jönni. Mi az ékszer boltban így szedtük le a vásárlók újjáról a gyűrűt akiknek sikerült feltuszkolni de levenni már nem.
2009. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!