Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsi vagy a vörös káposztá...

Kíváncsi vagy a vörös káposztás jóslásomra? Esetleg te is kipróbálnád?

Figyelt kérdés

A kérdésem előzménye:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szóval én kipróbáltam!

Az első képen a vörös káposzta leszűrt képe látható és hogy 1-1 arányban öntöttem őket:

[link]


Második képen az eredmény:

[link]


Nekem egyértelmű bíbor színnek tűnik uh a teszt alapján kislányom lesz!Persze ez csak játék de kivi lennék hogy tud-e valaki pirosat produkálni!!!!!

Jó lenne ha kipróbálná olyan anyuka is aki már tudja a babája nemét és feltenné ide az eredményt :)Ezúton is keresem a vállalkozó, játékos szellemű anyukákat :) !!!


9 hetes kismama


2010. nov. 23. 11:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. :)


Kár, hogy azt nem láttuk. :(


Kíváncsi vagyok, hogy milyen a fiús teszt. :)


Maradt még kápi levem bőven, csak kellene találni, egy tuti fiús kismamát itt a közelemben. :)

2010. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

sajnálom, nem tudtam fotót csinálni és már nincs meg a lé. de kb. ilyen volt: (sötét vörösbor színű)


[link]

2010. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

De kááááár!



Tudod már a nemét a babódnak?

2010. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
igen, írtam korábban, hogy fiú.
2010. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Majd kiemelem a kérdést hátha több kismama kap kedvet hozzá és esetleg lesznek olyanok is akik tutira tudják hogy kisfiuk lesz :)

Minden estre nagyon kíváncsi lennék!!

Van itthon még káposzta lehet majd tesztelek még 1-et majd :)))

2010. nov. 25. 14:54
 26/36 anonim ***** válasza:

Szia. Most olvastam a régi kérdésedet. Kíváncsi lennék rá,hogy végül milyen nemű babád született. Megírnád?

Így utólag Gratulálok hozzá!

2012. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én voltam a 20 hetes kismama akinek uh fiút mutatott, hát az is lett, azóta már 1/2 éves igazi rosszcsont! :)
2012. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Ugyan ez a kérdés közel két évvel ezelőtt született, remélem, lesz még, aki olvassa a válaszomat. :)

Kértétek, hogy valaki tegyen fel "kisfiús" pisit, hát, nekem egyértelműen rózsaszín, és bár még csak 10+3 hetes vagyok, így ne vegyétek biztosra, de legalább ilyen színt is láttok. :) Az első képen a két külön adagot láthatjátok:


[link]


a másodikon a végeredményt :))


[link]


A harmadikon pedig a végeredményt, és a sima lilakáposzta levet egymáshoz viszonyítva :)


[link]


Jaj, és reggeli első vizeletből készítettem, mikor még nem ittam-ettem semmit, egyből felkeés után. :)

2012. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

sziasztok!

harmadik babámmal vagyok terhes, van 2 szép fiam!

Most természetesen lányt szeretnénk, bár 28 hetes vagyok, még nem mutatta magát. A tesztet megcsináltam, de nem tudom eldönteni, hogy ez most milyen színű.

2012. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
hogy kell képet feltölteni?
2012. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!