Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent István kórházban kb:...

A Szent István kórházban kb: mennyit illik adni a fogadott szülésznőnek? A csecsemős nővéreknek ajándékcsomagot, vagy pénzt adtatok?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm.
2009. jan. 14. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én májusban szültem ott,a fogadott szülésznőnek 30000 ft-ot szoktak adni(én is annyit adtam)a csecsemősnek 1000 ft-ot adtunk.Miután letelt a 2 óra megfigyelés levisznek a kórterembe,a babát a csecsemő részlegbe.Én elmentem érte-különben kihozzák,ha nem vagy túl jól megkérheted őket,h hagyjanak pár órát pihenni és csak utána adják oda-mert semmi bajom nem volt(no gátmetszés)és akkor adtam oda annak,aki átadta a babát.Nagyon örült neki.De pénz nélkül is nagyon segítőkészek,ők fürdetik,te ott állsz mellette,és mindent elmondanak,megmutatnak.A szoptatást is!!!Könnyű szülést.
2009. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél.
2009. jan. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!