Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a terhesség elején...

Akik a terhesség elején betegek voltak, lett valami baja a babának? Hőemelkedésem van.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
én náthás, torokfájós voltam, nem lett semmi baja a babának, arra vigyázz, hogy a lázat csillapítani kell, mert az többet árt neki
2010. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor teherbe estem én is náthás voltam sajnos és nekem is hőemelkedésem volt.De nyugodj meg nem lesz semmi baja a picinek.Kérdeztem én is az orvost és nem írt fel semmit.31Km
2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az elso terhessegem elejen lazam volt. Felhivtam a dokit, hogy mit szedhetek, ott a nover ajanlott vmit. Azt en szepen be is vettem, aztan kiderult, hogy az elso trimesztben nem lehet paracetamol tartalmu gyogyszert szedni. Az pedig az volt. Csak egyet vettem be belole, de nagyon megvoltam ilyedve. Estere ferjem hozott vmit, amit kifejezetten az elso trimesztben lehet szedni, a nevere mar nem emlekszem. Abbol vettem be annyit, amig szuksegesnek ereztem, hogy a lazam csillapitsa. Szerencser kislanyomnak semmi baja nem tortent.

Arrol viszont ne feledkezz meg, hogy terhesseg alatt vmivel magasabb a test homerseklete a normaltol, ugyhogy kesobb kezdodik a laz.

2010. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb kismamának náthás tünetei vannak ilyenkor. Olvastam itt Többektől is, de tapasztalom én is magamon. Reggelente fáj a torkom, de napközben eltűnik. Majdnem egész nap vacogok. Hiába megy a fűtés, kezeim hidegek. Hőemelkedésem van, 37,3 - 37,5.

Viszont ne engedd, hogy 38 fölé menjen. Akkor állj be a tus alá és folyamatosan hűts le a vizet. Ülőfürdőt nem szabad venni!


Egyél sok vitamint, vagy szedj várandós vitamint.


Hidd el ez ezzel jár! Ahogy olvastam ez kb az első trimeszter végére eltűnik. :)

2010. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 14.héten lettem beteg, lázam is volt, meg köhögtem, oscillococcinum-ot szedtem, és sok folyadékot ittam. Nem lett semmi baj, ma 7hetes a kisleánykám :)
2010. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nincs lázam, 37,5 volt a maximum tegnap este. De meg vagyok fázva, szóval valamennyi hőemelkedés rájön még az ilyenkor szokásos magasabb hőre.

2010. nov. 25. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy irtad "amúgy is magasabb a testhő terhesség alatt".

Sok jó homeós szer létezik náthára,lázra.

Én és most már a családom összes tagja ha betegek vagyunk akkor hársfa teát mézzel iszunk és Sinupret cseppet vagy tablettát szedünk. Terheseknek is ajánlott mert csak gyógynövények vannak benne.

2010. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!