Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem. Hogy mondjam...

Terhes lettem. Hogy mondjam el anyának? 21/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátod van?
2010. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen.Most lesz 4. éve hogy együtt vagyunk!:)
2010. nov. 26. 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:

en is ennyi voltam mikor teherbe estem. nem voltam ferjnel, 9 honapja ismertuk egymast, de meg akartuk tartani, igy a biztonsag kedveert 4. honapban mondtuk el a szuloknek. (a 22. szulinapomon megszuletett a kislanyunk)

en csak elmondtam hogy volt az en esetemben. csak rajtad el hogyan dontesz.

2010. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hosszú ideje együtt vagytok már, akár össze is házasodhattok. Álljatok oda édesanyád elé ketten és ketten mondjátok el, a párodnak jó alkalom lehet a lánykérésre! ;) Első voltam.
2010. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen ülj le vele nyugodtan beszélni és egyszerűen mondd el neki.Szerintem 21 évesen ugy hogy 4 éve van barátod ez nem egy szörnyű dolog.sajnos ezt nem tudod másképp előadni csak ahogy van.Nem ismerem az életeteket és anyukádat sem,de szerintem meg kell értenie.(Egyébként én is 21 vagyok és babát várok:))
2010. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. nov. 26. 20:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Anyukámmal és apukámmal nagyon jó a kapcsolatom. És remélem örülni fognak az unokának:D
2010. nov. 26. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:

A karácsonyfa alatt :)


Én úgy tervezem a kistesó bejelentését.


Gratulálok!

2010. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

21 évesen már felnőtt nő vagy, ráadásul komoly kapcsolatban! :) Nincs itt olyan nagy baj... mondd el nyugodtan, szerintem örülni fognak! Bár lehet, hogy először kicsit nyelnek nagyokat, de ahogy telik az idő, biztos, hogy egyre fog a lelkesedésük is nőni!!!


Sok boldogságot és gratulálok a picihez!

2010. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Valoszinuleg orulni fognak, csak te felsz az ellenkezojetol.

Sajat pelda: 24 eves voltam, amikor megfogant az elso gyermekunk.

Stabil kapcsolat, normal anyagi korulmenyek, foiskola elvegezve, dolgoztam, tervezett baba, csak epp a szuloknek nem szoltunk arrol, hogy probalkozunk. Sot, a ferjemet (vagyis akkor meg nem voltunk osszehazasodva) alig ismertek, mert kulfoldon eltunk, ritkan lattak.

Es megfogant a baba.

Es nagyon boldogok voltunk, de feltem, hogy a szuleim nem fognak orulni, merthogy a 4 gyermekuk kozul en voltam a legkisebb, nagy korkulonbseggel, fiuk utan erkezett kislany, igy gyerekkent kezeltek (mai napig igaz).

Es nem volt mitol felnem. En ugy behergeltem magam, hogy mire egy uh-s foto segitsegevel bejelentettem, hogy babat varok, elkezdtem bogni, nem kicsit, nagyon.

Erre lealltak vigasztalni, hogy ne izguljak, minden rendben lesz. Nagyon-nagyon orultek, mindketten bekonnyeztek, annyira odaig voltak, de a bogesem kovetkezteben szerintem a mai napig nem hiszik el, hogy tervezett gyerek az elso fiam, mert ugy nezhettem ki, mint egy megesett kislany.

Szoval: ugy allj oda, hogy a legnagyobb termeszetesseggel jelented be a babat, eszedbe se jusson kozben az, hogy esetleg ok nem orulnek neki es tartanod kell valamitol.

2010. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!