Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A háztartási tisztítószereket...

A háztartási tisztítószereket mennyire kell kerülni?

Figyelt kérdés
Domestossal, meg cillittel kicsit többet érintkeztem, lehet ez baj? Tudom kerülni kell a vegyszereket, dehát takarítani csak kell.Ti hogy oldjátok ezt meg? 12 hetes vagyok.
2008. jan. 14. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyanúgy takarítok mint eddig, és ugyanazzal. Én annyit vettem észre, hogy a vegyszer szaga jobban zavar, megpróbálom nem belélegezni, félrefordítom a fejem. Meg talán a kézfejem is érzékenyebb rá kicsit, de én amúgy is allergiás vagyok mindenre.

19 hetes vagyok és semmi baj nincs:-)

2008. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenképp vegyél fel gumikesztyűt, ha tisztítószereket használsz. És ha lehet nyitott ablaknál Domestosozz, úgy kevésbé lélegzed be a keletkezett szagot. Szép napot!
2008. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg természetes anyagokkal takarítani pl. ecet, citrom stb.A domestos, hypo nagyon durva és mergező, szerintem ne használd.
2008. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még maszkot is használtam + gumikesztyűt.

Jobb vigyázni!

2008. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig takarítson az apja.
2019. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!