Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki vérzik rákszűrés...

Van, aki vérzik rákszűrés után? Terhes vagyok, ma voltam először dokinál.

Figyelt kérdés
Csinált rákszűrést, ami után jól láthatóan "összebarnáztam" a bugyimat. Évente csinál rákszűrést és nem emlékszem, hogy mit is szoktam tapasztalni utána. De nagyon félek. Múlt hónapban volt egy vetélésem, ami szintén barnázással kezdődött és nem tudom, hogy ez most az, vagy csak a rákszűrés miatt van?Hiszen akkor egy picit megszúr, legalábbis én így szoktam érezni. Tudom: holnap biztos megtudom, hisz ha akkor is folytatódik ez, az rossz. De olyan ideges vagyok!!
2009. jan. 15. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden rákszűreés után szokott lenni barnázásom.

Hanyadik hétben vagy?

Amúgy ne idegeskedj, nem valószinű hogy baj lesz, tudják a dokik, hogy mit lehet és mit nem. Az első terhességemnél nekem is akkor csinálták meg, és a doki megnyugtatott, hogy nem lesz baja a babának.

Csak nyugalom, pihenj.:)

2009. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj,köszönöm! Aranyos vagy! :-)

Azt mondta olyan 2-3 hetes lehetek, bár dec 12-én menstruáltam utoljára. Ő nem a menstruációtól számította múltkor sem...

2009. jan. 15. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnáztam rákszűrés után, de szólt emiatt előre a doki, hogy ha esetleg véreznék majd, akkor ne izguljak. Azt hiszem, 10 hetes terhes voltam akkor.

Üdv, 1 hónapos anyuka

2009. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!