Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az ha megrövidül...

Természetes az ha megrövidül a méhszáj 3000-ről 2000-re egy 20-hetes pocakosnál? Ez nem jel. Még bajt ugye?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem természetes, de nem jelent feltétlenül bajt. Nekem kb. a 22-24. hét táján mondták ugyanezt az eredményt. Sokat kellett (volna) pihenni, keveset lépcsőzni, ilyesmi. Nekem semmi bajt nem okozott, nem jött hamarabb sem a baba.

De tényleg figyelni és vigyázni kell.

2010. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért írják,hogy nem természetes,esetleg,hogy baj.Nekem az elejétől kezdve 2000-es,és még csak 15 hetes vagyok.Semmi gond nincs,a baba nyomja lejjebb,de van akinél genetikailag rövidebb,mmint nálam,vagy abortustól,vetéléstől,előző szüléstől.Az utolsó három 0 a fő.Nem kell megvonnod magadtól semmit,de gondolom a doki sem tiltott el semmitől igaz?
2010. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem baj. Nagyon ritka ha valaki 3000 -res méhszájjal ugrálja végig a terhességet. Nekem 24- héten 2110 semmi problémát nem okoz. Most 32 hetes vagyok és változatlan.
2010. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!