Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kenetvételnek az eredménye...

Kenetvételnek az eredménye mikor jön meg? Be kell érte menni vagy a következő ultrahangon mondják meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő.

Nálunk hétfőn nézik a keneteket, így kedden lehet érte menni, vagy telcsin a dokim megmondja.

Nem kérdezted, mikor lesz meg?...

2010. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
majd 2 hét múlva megyek még csak kenetvételre.Köszi a választ.Gondoltam megkérdezem mennyit kell majd rá várni de ezek szerint hamar meg van az eredmény.
2010. nov. 28. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi a kérdésért, de kenetvételt mikortól, hányadik hónaptól vesznek, s méhszájat mikor nézik?

32 hetes km

2010. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem 34 hetesen lesz kenetvétel.A méhszájat még egyszer sem nézte azt nem tudom.Pedig már kellet volna szerintem.
2010. nov. 28. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk még aznap kész van. De változó gondolom. Érdemes felhívni az orvost vagy a labort és megérdeklődni. Mert, ha találnak valami gombát vagy bacit, célszerű elkezdeni a kezelést minél előbb.
2010. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.Szerintem felhívom majd.
2010. nov. 28. 13:48
 7/11 anonim ***** válasza:
32 hetes km, nekem vett 13 hetesen, 24 hetesen is.
2010. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Érdekes egy orvos.Mikor megyek ultrahangra akkor is ugy kell kihúzni belőle mindent.Még méhszájat sem nézett
2010. nov. 28. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:
32 hetes kismama vagyok. Nekem sem néztek méhszájat, pedig veszélyeztetett vagyok, vérzés miatt. e mindig van valami írva a hűűvelyi vizsgálathoz, de nem tudom elolvasni. Magzati szívhanghoz is az van írva, hogy jó, s közben még meg sem hallgatták egyszer sem. Uh-n se kapcsolják be a hangot, csak egyszer kapcsolták be, mikor 13 hetesen bevéreztem újból, s ismételt uh-t kértek. Akkor pár másodpercre bekapcsolta. Na, azóta sem
2010. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29 hetes kismama vagyok, nekem 26 hetesen vettek kenetet,2 hét múlva volt eredmény,de ez Veszprémbe van ,szerintem mindenhol máshogy történik!
2010. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!