Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat az hogy ha...

Előfordulhat az hogy ha terhes vagyok akkor az első 1-2-3 hétben már érzek tüneteket? (hányinger, szédülés. ) vagy ez csak azért van mert bemagyarázom magamnak hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 23:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
amikor én terhes lettem,a harmadik hét körül szerintem már éreztem hogy valami nem oké
2010. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1nek: agyhalott bunkó vagy

2nak köszi

3nak: bocs de nem linkeket kértem hanem konkrét válaszokat

2010. dec. 3. 00:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Bocs mert segíteni mertem, végül is a linkekben le van írva feketén-fehéren (fórumban pedig konkrét tapasztaltok) az egyik oldalon orvostól kérdezhetsz. De ebben a témakörben nem fogják neked megírni 17 éves átlagéletkorral a választ.

Már az is baj, ha segíteni próbál az ember...

2010. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

még egyszer: ne haragudj. nem akartam bunkó lenni. csak konkrét választ kérnék.

azt kihagytam a kérdésből hogy megjött de akkor is olyan mintha hányingerem lenne meg néha szédülök.

szóval a kérdésem lényege hogy csak bemagyarázom magamnak h terhes vagyok és azért van ez vagy lehet h van valami...

2010. dec. 3. 00:08
 6/14 anonim válasza:
42%
1-2-3 mukodj!
2010. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
teszt??
2010. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó. mindegy. szerintem inkább hagyjuk. ami nem megy azt nem kell erőltetni. azt hittem kicsit több értelmes ember van. de azt nem értem hogy ha valaki halál hülye valamihez akkor minek ír választ...ez nem vonatkozik a 2. és a 3. válaszolóra. nekik köszi.
2010. dec. 3. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia. Én is sokat agyalok ezen. Pozitív tesztem már van, de orvos még nem nézett meg, így még bizonytalankodom.

Tegnap óta reggelente egy picit émelygek. Én is azon töröm a fejem, hogy vajon beképzelem e magamnak, csak szimplán azért, mert a teszt pozitív lett. Vajon képes e a szervezetem arra, hogy beképzeljem magamnak a tüneteket, ha nem is vagyok terhes? Sokan képesek, de vajon én is?


Neked megjött, mégis érzed a terhességi tüneteket. Csak azt a tanácsot tudom neked adni, hogy nézz jó mélyen magadba. Szerinted képes vagy beképzelni? Ha úgy érzed, hogy nem, akkor menj orvoshoz, mert lehet ha nem is baba, de valami lehet, hogy produkálja az érzéseket.

Amennyiben fenn áll az esély, hogy beképzeled magadnak, javaslom akkor is menj el egy orvoshoz, mert ha ő maga állítja, hogy nem vagy terhes, tudomásul veszed és lenyugszol. A bizonytalanság szörnyen kegyetlen dolog.

2010. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsónak: köszi. akkor úgy néz ki mégis vannak értelmes emberi lények még a földön...:)

különben én olyan vagyok hogy ha hallom hogy valakinek pl fáj a feje akkor tuti nekem is elkezd fájni max 5 perc után. és ez nem csak a fejfájásnál van így hanem elég sok más dolognál is.

volt már olyan is hogy valaki mondta hogy neki már egy héttel azelőtt görcsöl a hasa mielőtt megjönne. ez kb 1 éve volt. azóta én is napokkal előtte elkezdek görcsölni... tudom elég gagyi de ez az igazság

2010. dec. 3. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!