Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől romlott le a vizelet...

Mitől romlott le a vizelet eredményem?

Figyelt kérdés

terhesség elején is nézték, minden tökéletes volt.

most meg (24. hét) szinte minden be van csillagozva. ez normális terhesség esetén, nektek, hogy volt?


pl. vért is találtak benne, amiatt kell aggódni?

jövő hét végén megyek orvoshoz, most tanácstalan vagyok, hogy kivárjam-e.


2010. dec. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp elmennék a háziorvoshoz is és megmutatnám az eredményt ha kell Ő továbbküld urulógushoz.,


genny nem volt benne?

2010. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
genny, így konkrétan nem írták. a baktériumszám volt a megengedettnél több. most nincs előttem a lelet, de azt hiszem a max. 1000 helyett 2000 volt.
2010. dec. 3. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A genny meg a cukor a legveszélyesebb de mindenképp mutasd meg egy dokinak legfeljebb megnyugtat. De ha elfajul akkor komoly baj is lehet.
2010. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem inkább mutasd meg az orvosodnak nehogy valami baj legyen.
2010. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valószínű az lesz. cukrot meg gennyet nem láttam, a vérképem viszont szinte tökéletes volt. (a kissé alacsony cukrot leszámítva, de hát éhgyomorra jobb, mintha magas lenne)
2010. dec. 3. 11:11
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2010. dec. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!