Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnal 4óta fáj a derekam....

Hajnal 4óta fáj a derekam. Nem nagyon csak egy szinten, de azon a szinten egyfolytában. Nem erősödik a fájdalom. Mitől van ez? baj lehet? A babámat érzem hogy mocorog néha néha.34hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz én még csk 20hetes vagyok,de nekem pl.a lábam szokott hol combtőben fájni,hol pedig zsibbadni.E szerintem aterhesség velejárója ,lehet egy kis magnézium-hiány,vagy az időjárásra vagy érzékeny ,de mivel már egyre közeledsz a várva-várt időponthoz,lehet hogy annak tudható be,nehezebb asúl,kellemetlen az alvás...Nem kell feltétlenül valami külső dologra gondolni,bárcsak már én lennék ennyi idős kismami.Boldog babavárást!
2009. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is holnap kezdem a 34.hetet, nekem is fáj a derekam, a védőnőm azt mondta, hogy a megváltozott testartás miatt van. Nem birja a hát a nagy pocit.
2009. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!