Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 120/70 a vérnyomáso...

20 hetesen 120/70 a vérnyomásom, ami normális. Akkor mitől lesz néha olyan vörös az arcom mint a ráknak?

Figyelt kérdés
Olyan váratlanul jön elő és nagyon zavar. Csak pár másodpercig tart. Tisztára szégyellem mások előtt. Másnak is van ilyen?
2010. dec. 10. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ki szokott pirosodni néha,átlagos vérnyomással...

Viszont nem értem,hogy miért szégyelled?nekem eszembe se jutott,sőt,lehet nevetséges,de olyankor megmosolygom magam,mert olyan "asszonyos"pirospozsgás az arcom:D

Szóval sztem ne szégyelld:D

2010. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van, néha a talpamtól a fejem búbjáig elvörösödöm, és még le is izzadok. Azt mondják, az ösztrogén szint hirtelen változásaitól van, mint a klimaxnál. De ez teljesen normális várandósság alatt!
2010. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!