Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 7 hetesen a...

Normális ha 7 hetesen a tünetek már nem olyan intenzívek? Vannak, de már nem olyan elviselhetetlenek. Nem korai még a tünetek csillapodása?

Figyelt kérdés

Eddig fájtak a melleim, és intenzíven émelyegtem. Pár napja szünni látszik a fájdalom, most inkább viszketnek a mellbimbóim. Émelygés is csak fogmosáskor jön elő, meg bizonyos szagokra. 7+4hetes vagyok.

Ugye ez normális? vagy valami mást jelenthet?


2009. jan. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, sztem normális, de nekem meg ilyenkor kezdődött igazán émelygés, s a 12 hétig tartott....mellem nem fájt annyira ilyenkor nekem se.
2009. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2009. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy enyhültek, de az nem jelenti azt hogy később még nem térhetnek vissza. Én egyik nap rosszabbul voltam aztán pár napig jól, és kezdődött minden elölről. A mellbimbóm nekem is iszonyuan viszket, kész vagyok tőle.

13 hetes

2009. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is 7 hetes+6 vagyok, és ma vettem észre, hogy rendesen ettem, nem volt hányingerem, ami eddig minden nap jelentkezett, szerintem ez nem probléma, engem az bosszant, hogy ma sötétbarna folyásom volt és attól tartok egy kicsit, te már voltál orvosnál?
2009. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!