Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaposvári kismamák hányan...

Kaposvári kismamák hányan vagytok itt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én itt vagyok 32.hét.
2010. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Hányadik babád?

Illetve ha lehet ilyet: ki az orvosod?

Én még csak most teszteltem :)

2010. dec. 15. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Második gyerkőc, de nem Kaposváron szülök hanem Pécsett...privát dokim ott sincs és itt se volt. 20.hétig ide jártam, de borzalmas a hozzáállás. 20 hét alat 1x vizsgáltak amikor kiderült az állapotom. Amikor problémák merültek fel inkább váltottam és eddig jónak tűik a döntésem.
2010. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is második baba lesz :) Az elsőt én is pécsen akartam szülni, de féltem a végétől, vagyis ha megindul a szülés, akkor oda érek-e időben.
2010. dec. 15. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is bebiztosítottam magam egy pécsi szálláshelyet keresve. Kicsit macerás, és ott is történhet bármi, de mégis nyugodtabb vagyok.Így, hogy tapasztaltam, hogy milyen az egyik illetve másik....ég és föld.
2010. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok. Nyilas Pálnál szülök. Vagy nagyon dicsérik vagy szidják. Én bízom benne...
2010. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adilari ***** válasza:

Sziasztok!Nem tudom jár e még valaki erre...Kérdéseim lennének!Én most 2 hónapos terhes vagyok és bár nem kaposvár a Körzetünk megfogadtam Bencze Zoltán Doktor urat így járhatok oda!Kérdésem az lenne hogy ebben a korházban hogy működnek a dolgok szülés után?Én császáros leszek mert 2 kislányom is az volt csak ők Esztergomban születtek!Szülés után velünk lehet a picurka?Ha nem akkor sűrűn hozzák legalább?Mennyi idő míg hazaengednek?

Köszönöm!

2012. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!