Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy ha olívaolajjal...

Igaz, hogy ha olívaolajjal kenem a hasam halványulnak a terhességi csikok? Ez a rendes bolti olívaolaj?

Figyelt kérdés
2008. jan. 18. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarlak elszomorítani, de ha már kialakultak a csíkok, akkor nem igazán lehet krémmel eltüntetni azokat(én úgy tudom). Ha még csak kialakulóban vannak vagy még nem alakult ki, akkor minél többet kell kenegetni. Lehet erre kapni külön krémet a gyógyszertárban, drogériában, azonban ez csak megelőző jellegű és szerintem akkor sem biztos, hogy használ. Biztosan vannak olyan anyukák, akiknél nem alakultak ki ilyenek, de ez alkati sajátosság. Sajna ilyenek vagyunk...
2008. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom hogy el nem múlik, csak halványul a szülés után, meg a kencék is csak halványításra jók, nem érdemes sokezret kiadni , mert elmúlni nem tudnak.Az olivaolajról nem tudok.
2008. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp pár napja volt egy műsor a tévében erről, és arra jutottak kisérletekkel, hogy a terhességi csíkokat nem lehet eltüntetni. EGy módszer, a lézeres-igen drága kezelés- halványította, de nem tüntette el. A megleőzés jobb, ha működik, de az sem jön be mindnekinél...Én nem is foglalkozom vele, ha lesz lesz, ha nem nem. Ezen kár idegesíteni magam, páromnak meg tetszik is ha látszik, hogy valaki "anya".-)
2008. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Az olivaolaj akkor jó,amikor elkezd nyúlni a bőröd.Amikor baba a pociban van hetente 4-7 alkalommal bekened,és kisebb az esélye a terhességi csíkoknak,mert rugalmasabb lesz a bőröd.Mikor már kialakultak,akkor max halványodni fognak.

De engem ez nem érdekel,mert vesszen a lánykori szépségem,ha a gyermekem a karomban tarthatom,sé jöhet bárki,h már nem vagyok olyan csini,azt a csodát úgysem érti meg,h milyen,amikor először érzem,h rúg,vagy a szívhangját hallom...

2008. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát én férfi vagyok de az előző válasz gyönyörű volt! :')
2010. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!