Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten tartok és esténként...

34. héten tartok és esténként olyan, mintha picit folyna az előtejem, de csak az egyik mellemből. Ez normális, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Először azt hittem vizes lett a pizsamám mosdáskor, aztán megszáradt és csak akkor lett gyanús, amikor újra nedves lett pedig az ágyban nem folyik a víz. Utána napokig semmi és tegnap ismét így jártam, de most már csomós is a mellem, megduzzadtak és fájdogálnak, feszülnek. Ha megnyomom nem tapasztalok semmit és mindig csak az egyik "könnyezik".
2009. jan. 24. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A 34. hétben vagyok és rendszeresen látszik a folt a párnámon, vagy a lepedőn reggelre, már hetek óta.

Így volt ez akkor is mikor a fiammal voltam terhes.

2009. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már régóta van előtejem, legalább 8 hete. Ha megnyomom nekem se jön semmi csak magától néha megindul bár nekem nem fáj vagy csomós vagy ilyesmi. Ezt inkább megkérdezném a dokitól.


Üdv

37 hetes kismama

2009. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, ha megnyomon, akkor mind a kettőből jönnek cseppek, de tegnap az egyikből spriccelt is.

előző voltam

2009. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most már nem az előző, az első
2009. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Akkor ez nem korai, hanem teljesen normális. Az sem baj, hogy csak az egyikből jön? Ez azt jelenti, hogy lesz tejem, vagy ne örüljek nem függ össze?
2009. jan. 24. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A 37 hetes vagyok.

Én nem tudom de szerintem nincs összefüggés.

Nekem is első baba lesz.

2009. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valakinek egész terhessége alatt nincs előteje és utána vígan szoptatja a babáját. Nekem is eleinte (kb. 16. héttől) csak az egyikből jött, most már minkettőból.

Lányok! Azt tudjátok, hogy nem szabad kinyomkodni a melletekből az előtejet??!!!

2009. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!