Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttatok már ilyen fura...

Láttatok már ilyen fura clearblue tesztet?

Figyelt kérdés
A kontrol csík és a függőleges "pozitív" csík egyértelműen látható - annyi csak hogy bal oldalon erősebb és jobb oldala felé halványul. A vízszintes csík (a terhességet kimutató ablakban) viszont nagyon fura - négy kipontozott csíkból áll szorosan egymás mellett. Azért ugye pozitív vagy hibás a teszt? Délután megyek egy másik tesztért is csak kíváncsi vagyok, hogy láttatok-e már ilyet?
2010. dec. 31. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
örülnénk ha feltudnád tenni a képet róla:)
2010. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jogos :)


[link]


[link]

2010. dec. 31. 09:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem az enyémet, igaz júniusi, de az is pont ilyen volt. Februárra várjuk a bébit. :)
2010. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a clearbleuk ilyenek ilyenek


enyém ilyen volt 24-én reggel :)

[link]


6 hkm

2010. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek!
2010. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:)))) Nagyon köszönöm és gratulálok mindenkinek!
2010. dec. 31. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam írni, hogy az összes clearblue ilyen..Nézd csak meg a controll csíkot, az is ilyen:D

Amúgy én csalódtam ebben a tesztben, két nappal a nem várt előtt nem mutatta ki:( Pedig már 14+5 hetes vagyok:D

Gratulációk halmaza!

2010. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony szépséges újévi ajándék! :)

Ez a fajta teszt tényleg ilyen, így mutatja. De kétség sem fér hozzá, a pocakod babát rejt!

Gratulálok! :)

2010. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm! Bizony NAGYON jól indul az Újév! BUÉK mindenkinek és szép babavárást!
2010. dec. 31. 13:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony, ilyen a ClearBlue teszt, nekem is ilyen volt. Úgyhogy ennél pozitívabb és hibátlanabb nem lehet. Gratulálok!:)
2010. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!