Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal kismama vagyok és nem...

Fiatal kismama vagyok és nem vagyok tisztába 1-2 dologgal! Most ha megfogadom a nögyógyászomat akkor ő lesz a fogadott szülésznöm, ugye? De a dokit kit fogadjak meg hogy levezesse a szülést?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 05:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa és még annyit szeretnék megtudni hogy a szülésznő végig velem lesz a szülésnél? A doki vagy szülésznő "dolgozik "többet?
2009. jan. 27. 05:18
 2/6 anonim ***** válasza:
A nőgyogyász a doki! És a szülésznő lesz veled végig. Mennyire vagy fiatal?
2009. jan. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az első válaszoló mondta jól. A doki vezeti le a szülést. Nálam ő volt velem végig, a szülésznő csak segétkezni jött be. Ágytálat cserélt, meg a végén, mikor már a kitolás volt segített a doktornak. Van aki fogad mindketőt, van aki csak dokit, és van aki csak szülésznőt. Gondolom ha a szülésznőt is megfogadtam volna ő is ott lett volna végig, de így az ügyeletes volt ott, és többen szültünk aznap.
2009. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindeketőtt fogadtam! Ha a szülésznő nincs beosztva (tehát ha csak a te szülésedre megy be) akkor veled tud lenni végig, ha meg egyébként is dolgozik akkor sajnos megosztott a figyelme!

Dokinál is ue. a helyzet! De hát reménykedjünk a legjobbakban, hogy az étkező asztaluk mellől hívjuk be magunkhoz! :))

Nekem mindkettő aranyos, és csak jókat hallottam róluk!!!

Üdv.: 23 hetes kismama

2009. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettonek egyforman fontos a szerepe "teamwork". persze a szuleszno szules elott, ha fogadod, tobbet fog veled foglalkozni, amikor vajudsz, a doki csak benez neha.. es szules utan is azert figyelnek rád


ha van fogadott szulesznod, o fog ctg-ni meg ilyenek, ami azert is jo, mert ismerni fog mindent.


ha megindul a rendszeres fájás, akkor felhivod a ferjed, hogy nyomas a korhaz ÉS a szulesznod is. ha van barmi, amit el kell intezni, akkor a szuleszno elintezi.


szerintem mindketto nagyon hasznos, és fontos, minden nodokinak megvan szinte, melyik szulesznovel szeret egyutt dolgozni, ha valasztasz, erdemes ot valasztani.


ha fogadsz szulesznot, 20-30 ezer forint, egy jó szülésznő nagyon nagyon megéri ezt a pénzt.

2009. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő fogadott volt. Nálunk a szülésznőnél jött végig a baba. A doki látta, hogy minden simán megy és félre is állt. A szülésznőm végig mellettem állt. Sokat köszönhetek neki.
2009. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!