Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 heteskék, hogyan boldogultok?

40 heteskék, hogyan boldogultok?

Figyelt kérdés
el tudjátok még látni a háztartást? Főzés, bevásárlás stb?
2011. jan. 3. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A 39. héten járok, fáradékony vagyok, de elboldogulok.

Szerencsére van autóm, így azzal könnyű bevásárolni és a két és féléves lányomat vinni-hozni a bölcsibe.

Reggel kelünk, hármasban reggeli, férjem megy dolgozni, kb 1 órát játszunk a lányommal. 9-fél 10 körül viszem a bölcsibe és 4-re megyek érte. Utána nem kímél a leányzó! :) Apa fél 7 körül ér haza.

Napközben mindenfélét csinálok, karácsony előtt az összes ajándékot én szereztem be a családnak, de most már "csak" a háztartás és a készülődés maradt. Férjemre és magamra én főzök, a férjem beviszsi dobozban a munkahelyére.

Azért ha 1 órát mászkálok vagy mondjuk takarítok, akkor szinte 1 órát pihennem is kell már: minimum leülni, de jobb, ha felteszem a lábam is. Vasalni is ülve szoktam már.

Szóval azt hiszem, jól bírom. :)

Te hogy vagy ezzel?

2011. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mára vagyok kiírva :)

főzni már nem nagyon megy, csak alapdolgokat, pl főzelék, mert nagyon fáj a hátam és fáradok.

amúgy minden oké, délutánonkénti 1 órás alvás nélkül nem bírnám :)

könnyű szülést kívánok!

2011. jan. 3. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 31.-ére voltam kiírva.Ma voltam nstn + megvizsgált és szűk 1 ujjnyira vagyok nyitva.Most már bármi lehet.Jelenleg anyuméknál vagyunk úgyhogy ennyiben segít hogy ellát mindenkit.Van már egy 13 hós kisfiúnk is.Amúgy én is elég fáradékony vagyok ha pl. valamit csinálok.

2011. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most jöttem meg nst-ről, én is 1 ujjnyira vagyok nyitva, csak :(
2011. jan. 3. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Csaaak?ÉN nagyon örültem ennek a hírnek mert az első fiammal teljesen zárt voltam.Gondolj abba bele hogy ezért az egy ujjnyi nyitottságért már nem kell "szenvedni".Van aki több óra vajúdás után halad előre ennyit,mi meg "csak" hipp-hopp megkaptuk.

Már nem sok van.Majd írj ha van valami fejlemény.

Nekem már minden nap járni kell.Neked?

2011. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2 naponta lesz most már CTG és magzatvíz vizsgálat, de én úgy izgulok :)

azt mondta a doki szerdán nagyon meg fog vizsgálni, hátha attól beindul...

2011. jan. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!