Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai 12 hetesen babaruhát...

Korai 12 hetesen babaruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sosincs korán... :) Amikor megtudtuk,hogy babát várunk, Anyukám minden héten vett valamit az unokájának. Én még nem nagyon veszegettem,de én úgy gondolom,hogy nem az utolsó 2hónapban kell sok-sok pénzt költeni, ha hónapokra elosztod,szerintem sokkal könnyebb.

Boldog babavárást!

2009. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megvártam, hogy fiú vagy lány (20. héten megmondták, hogy fiú) és csak utána vásárolgattam neki szépen apránként.
2009. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, nyugodtan vegyél ezt-azt.Viszont ha már biztosan tudod a nemét jobb lesz vásárolni.Én 17 hetes vagyok a nemét még nemtudom, de a legtöbb ruhám semleges.De azért akad köztük kifejezetten fiúnak és lánynak való.Mi már a babakocsit is megvettük, és a kiságyat, pelenkázót is.Nekünk nem mindegy mikor mennyit adunk ki, így kifogtam az akciós dolgokat:))))
2009. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem vagy babonás akkor nem korai.De ha igen akkor a 29.hétig ne vegyél semmit mert rosszat jelent.Én 25 hetes vagyok és semmit nem vettem még.:)
2009. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolhatsz, de nehogy túl sok legyen belőle a 40.hétig mert tudod nagyon gyorsan nőnek a babák.
2009. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan,ha úgy gondolod vegyél ruhákat.Igaz én 28.hétben vagyok és még csak most kezdek el vásárolgatni.Igaz,fogalmam sincs fiú-e,vagy lány?Még nem mutatta meg magát.Így most is csak olyan ruhákat veszek ami jó mind a kettőnek.Boldog babavárást!
2009. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is apránként vásárolok, ma is vettem a tescoba 3 édi bodyt akciósan! Figyelem az akciókat, így sokat lehet spórolni. 12 hetesen babakocsit vettünk, mert éppen azt hoztak az üzletbe jó áron, pont nekem tetszőtt.

Boldog Babavárást! 22 kismama

2009. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Még várok inkább egy kicsit!:)
2009. jan. 28. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jarsz ha aprankent veszel dolgokat a babanak mint a terhesseg vegen de akkor mindent.Egyreszt anyagilag is jobban jarsz masreszt a vege fele mar nem lesz kedved vasarolgatni.Mondjuk konnyebb lesz ha mar tudod a nemet.

Jo babavarast.

2009. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kathrin01 ***** válasza:
Én még csak az elején vagyok, de már fejben mindent megvettem:) nem fogom elsietni, inkább kivárom a 7.hónapot, addig minden hónapban félre teszek pénzt a babacuccokra. Persze az sem baj, ha korábban veszed, boldog babavárást!
2009. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!