Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vadász Péter ( Tata,...

Dr. Vadász Péter ( Tata, Komárom) szülész nőgyógyászról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nem tudom milyen hangyától vezérelve mentem hozzá megint sztk rendelésre. Ez kitörlődött valahogy.
2012. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Kedves mindenki!

Én 16 éves korom óta hozzá járok és nagyon elégedett vagyok vele mint emberileg mint szakmailag!

Nehezen sikerült teherbe esnem, de az ő szakmai tudásának köszönhetően végre sikerült.Szerintem minden orvosról vannak jó illetve rossz tapasztalatok ahogy mi emberek nem vagyunk egyformák ezáltal nem felelhet meg mindannyiunknak ugyan az az orvos. Az én rossz tapasztalatom dr Lakos Kornélról van aki több ismerősömnél végzett petefészek ill méh eltávolítást ok nélkül:

2012. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor nála már nem is lehet szülni igaz? Egyik kórházban sincs ha jól tudom nem?
2012. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Habár már kétéves a kérdés, azt hiszem, leírhatom a véleményem:

Nem a legjobb orvos! Két munkatársam is őt választotta, mindketten isszák a levét. Az egyik (nő) nála szült, és "véletlenül" kivette a fél petefészkét. Igaz, már a harmadik gyereke volt, de ne adja Isten, az első lett volna, és történik valami!!!

A második kollégám már férfi volt, őnála a feleség fogadta fel. Valamit nagyon elhibázott ( hangsúlyozom, NAGYON), ugyanis a kollégám csak a szülőszobában láthatta a kislányát. Rá három napra bizonyos "komplikációk" miatt a kisgyerek meghalt!!!

És ez még csak az eleje. A doktor Újévkor eléggé felöntött a garatra. Csak éppen az egyik páciensének is pont akkor indult be a szülés. Császározni "próbálta" (még mindig ittasan). Csak arra nem figyelt, hogy az illetőt elaltassák. A nő teljesen éber volt, amikor felvágták. Utána piától bűzölögve hajolt a nő fölé, flegmán kérdezve, hogy "Hát, te még fent vagy?". Az illető még éber volt, amikor kiszedték belőle a kisgyereket. Felsírni is hallotta. Utána már csak arra emlékszik, hogy a már másnapos orvos közli vele, hogy a gyereke halva született. Én így utólag sem ajánlom senkinek, hogy nála szüljön, ha ő maga és a gyermeke is élve, a saját lábukon akarják elhagyni a kórházat!

2013. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Jó régi kérdés de én is leírom a véleményemet, hátha még nézegeti valaki. Szóval én 19 éves vagyok és neki köszönhetem azt, hogy életben maradtam miután megszülettem, ugyanis ha ő nincs, akkor anyu is és én is meghalunk. Hozzá járok 16 éves korom óta és nagyon kedvelem. Ha bármi gondom volt például felfázás ami nálam gyakori, simán felhívhattam telefonon és mindig megpróbált segíteni anélkül, hogy bunkó lett volna. nagyon jó szakember és nem kér sokat a többi magándokihoz képest akiknél az 5000 Ft, hogy annyit mondanak, hogy Jó napot kívánok! Ajánlani tudom mindenkinek.
2014. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Sziasztok!

Igen nem most kérdezték, de hátha valaki még olvassa. Valakinek bejön, valakinek nem... Valakinek elfogadható a stílusa, valakinek nem... Én csak jót tudok róla írni, mondani! Kezdetben 19-20 éve még magánrendelésére jártam, nem volt vele semmi gond! Volt egy "nehéz" terhességem, mindent megtett, hogy ne legyen bajunk! Nem lett! A terhesség után is bármikor felhívhattam, ha problémám volt, soha nem küldött el, soha nem rázott le, mindig segített, mindig tekintettel volt a helyzetemre, mindig ott volt! Néhány éve SZTK rendelésekre járok és pont azt kapom amit a magánrendelésén. Az egynapos sebészeten is jártam nála, mindent megtett a gyógyulásomért, vigyázott rám, sőt a nővéreket külön kérte, hogy figyeljenek rám, pedig nem fizettem neki sem előtte, sem utána! Kigyógyított abból a "nyavalyából" is! Minden jót kívánok a Doktor Úrnak, csak hálás lehetek Neki! Mindenki válasszon olyan orvost akiben meg tud bízni, mert ez a legfontosabb, nem fogtok olyan orvost találni akiről csak jót hallotok, de olyat sem akiről csak rosszat!

2015. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Reis Éva válasza:

Nála született a tegnap 23. évét töltött egyetlen gyermekem. 37 évesen, egy spontán vetélésen túl, 13 hetes veszélyeztetett terhesként, vérezve találkoztunk a tatai kórházban. Életem legszerencsésebb találkozása volt. Kedves, empatikus, türelmes, hozzáértő orvosnak bizonyult és bár a szülésig tb. támogatással történő rendelésre jártam, mindig csak kedvességet és nagyon sok törődést kaptam tőle. Mindig emlékezett a nevemre és nem kellett a kartonomat olvasgatnia, hogy tudja a kórelőzményeket. (Eddigre, egyéb betegségekből kifolyólag is nagyon sok orvossal és nőgyógyásszal találkoztam. Olyan is volt köztük aki havonta 10000 Ft-ot kapott a vizsgálatokért, mégsem tudta sem a nevemet, sem hogy miért jelentkezem a rendelésen.)

Én a doktor úrnak köszönhetem, hogy 23 éve megszülethetett a fiam, és amíg szükségem volt nőgyógyászra mindig számíthattam rá, és hogy még itt vagyok azt is az általa végzett műtétnek köszönhetem. Remélem, még sokáig eltudja látni a munkáját sok egészséges csecsemő és édesanya örömére. Részletekkel és pontos adatokkal bárkinek szívesen állok rendelkezésére.

2017. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!