Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szt. István kótházban Dr....

Szt. István kótházban Dr. Kosztin Árpádnál fogok szülni ki ismeri? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tatán és Komáromban van magánrendelője. Előtte a szőnyi kórházban dolgozott hosszú éveken át, mint minden orvosról mindent mondanak, jót és rosszat is, mindenki a saját tapasztalata alapján. Nagyon szerették, korrekt, sokan szültek nála amíg ebben a kórházban dolgozott. Én nem nála fogok szülni mert messze van, de mint nőgyógyász jó, nem ma kezdte a szakmát!:-)Sok sikert a szüléshez.
2009. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Sztem nem egy dokiról beszélünk, neki a II. kerületben van a rendelője. De persze attól lehet még Tatán és Komáromban is, de én ezt nem tudom. Én hozzá járok magánrendelésre csak kíváncsi vagyok voltam kicsit jobban! Mert én nem mindig vagyok vele elégedett és kicsit tartok tőle milyen lesz a szülésnél!? Számíthatok-e majd rá teljesen vagy cak úgy immel-ámmal.
2009. jan. 29. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. 40-45 éves, ha Tatán lakik, és van felesége meg 2 gyerkőce, akkor Ő az. Mondd el neki nyugodtan az észrevételedet, mindennek a kommunikáció az alapja! Ahogy írtam, amíg itt dolgozott, addig nagyon sokan szültek nála, rengeteg páciense van, nem véletlenül. De ha kételkedsz bene, vagy nem jó érzéseid vannak, akkor inkább keressél szerintem másik dokit (is).

:-)

2009. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kosztin doki a legjobb szülész nőgyógyász a szakmában,mindenki nagyon szereti,szülönöi,és kollegái egyaránt!Jó választás volt! :)
2012. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!