Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat így a hasam 32....

Miért fájhat így a hasam 32. hét végén? Második baba lesz, a pocak nem keményeik.

Figyelt kérdés
Éjszaka ébredtem arra, hogy a pici forog odabenn, mint a motolla, nekem pedig hasmenés szerű fájdalmaim vannak. Jött, tartott 5-10 percig, majd elmúlt.Majd később ismét fájni kezdett. Sikerült elaludnom, de reggel is fájt, azóta is érzem. Elég intenzív, de nem görcsös, inkább olyan tompa, de mégis éles, egész hasat átjáró fájdalom. Nem tudom jobban megfogalmazni...A székletemmel semmi gond nem volt eddig.Azt remélem, belekkel kapcsolatos,nem a terhességgel.S persze mindez hétvégén :) Szerintetek?
2011. jan. 8. 09:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!