Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölök a hasam és a derekam...

Görcsölök a hasam és a derekam is menzi szerű de sokkal erősebb?

Figyelt kérdés
Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor elkezdődik a vajúdás.Ez 2 napja tart napi 3X jön rám.gyengébbek pedig mióta kimaradt a menzim azóta!Most 10 hetes terhes vagyok és van egy 20 hónapos kisfiam is ?Mitől lehet ez vagy veletek volt már ilyen?Gondoltam rá nem lehet e attól hogy néha emelgetni kell és 14 kg felett van a súlya!
2011. jan. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!! Azonnal. Az emelgetés önmagában nem okoz bajt, szerintem, hacsak nincs valami más gond is. Én 22 htes vagyok, és van egy most 16 hós 14 kilós fiam, 1 éves volt, amikor teherbe estem. Azóta is emelgetem, muszáj, de semmi gond nincs. Több doki szerint sem árt az emelgetés, persze nem kell 60 kilókat emelni. Menj orvoshoz azonnal, ha görcsölsz.
2011. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyomás az orvoshoz akár az ügyeletre is!ez nem játék amit írsz!Gondolj a picire
2011. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a tipusu fajas okozza a mehszaj tagulasat...remelem ezt mar el sem tudod olvasni mert orvosnal vagy...majd irj hogy mi van veled
2011. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Doki!!!

Remélem minden rendben lesz!!!!

Írj majd

2011. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!