Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésre a kórházba mekkora...

Szülésre a kórházba mekkora ruhákat vigyek? Elég az 56-os?

Figyelt kérdés
Most teljesen elbizonytalanodtam, főleg 56-os ruháink vannak, bár van egycsomó más méretből is, de bodyból csak 56-os. Mi lesz, ha nagyobb kell? Ez gyakori? Vagy általában elég az 56?
2011. jan. 9. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 56osakat vittem, 50 centi volt kislányom, szóval bőven jók voltak :) Persze változó, de vidd nyugodtan az 56osokat, ha 60 centi lesz a babád, akkor is elég lesz szerintem.
2011. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 2 csomagot készítettem össze ruhákból az 1ikben voltak az 56osak a másikban 1el nagyobb méret...

mikor meglett a pici párom hozta be!

az én fiam is 50cm-rel és 3,2kg-al született bőven jó volt rá az 56os méret sőt....=)

2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél két féle méretből is! Én amikor vettem a babámnak a ruhát amibe hazahozom,nem a legkisebbet vettem,pedig nagyon rá akart beszélni még anyukám is,hogy bőven elég lesz! A nagyobbat vettem,jó választás volt,mert a kisebbe nem fért volna bele!
2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgyis megyek ma Brendonba, akkor "feltankolok" nagyobb bodykból:)
2011. jan. 9. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
55 cm-vel született a kislányom pedig én csak 160 cm vagyok nem is számítottam ekkora babára épphogy belefért az 56-os bodyba:)Még jó, hogy nem hallgattam azokra akik 50-es ruhákat akartak rámsózni:)
2011. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!