Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha táppénzre megyek februártól...

Ha táppénzre megyek februártól, akkor is érdekelt vagyok a családi kedvezményben?

Figyelt kérdés
A 91. napot már betöltöttem, viszont csak én igényelhetném, mert a páromnak nincsen bejelentett munkahelye. A táppénznél is számít ez a kedvezmény?
2011. jan. 10. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp ma töltöttem ki a papírokat én is, pedig december közepe óta táppénzen vagyok, és mégis igényelhetem. Párom is igényelhetné ugyan, de mivel ma kell leadni a papírokat( mármint az én munkahelyemen), már nincs idő variálni...

2011. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. ha van adód, amiból vissza tudod igényelni az adójóváíráson kívül.
2011. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a téma engem is érdekelne. én márciusban fogok szülni, utána értelemszerűen gyeden leszek. hasonló okokból a párom nem tudja igényelni, én igénybe tudom majd venni a gyed mellett? vagy ha linket tudtok ahol mindent leírnak ezzel kapcsolatban, az is tök jó lenne. és bocsánat, hogy offoltam
2011. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, igénylehető minden adózott jövedelemből, tehát táppénz, gyed, tgyás esetén is.

A max gyedből pl. idén havi 8800 Ft-ot tudsz kihasználni belőle.

2011. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen és bocs még egyszer
2011. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!