Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH-on azt mondta a...

12 hetes UH-on azt mondta a doki, hogy kisfiú. Teljesen beleéltem magam, erre most 20hetesen azt mondja kislány. Természetesen nagyon örülök neki és ugyan úgy várom csak kicsit csalódott vagyok. Más is járt így? Ugye ez gyorsan elmúlik és megszokom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos ez előfordul főleg ha 12 hetesen "tippelgetnek" de azért még a kislányba se éld bele magad teljesen

nekem 18 hetesen azt mondta a doki lánynak tippelné 23 hetesen azt mondta lány de még mindig nem éltem bele magam 28 hetes uh-n ismét lányt mondott nah most már bele élem magam. Én akkor lettem volna csalódott ha fiút mond de persze amikor a kezembe tartom a fiamat hát előtte akármennyire lányt szerettem volna biztos nem cserélném el :)

2009. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A 12. héten még nem 100%-ra állapítják meg a baba nemét. Az ismeretségi körömben az is előfordult, hogy az utolsó percig azt mondták, hogy kisfiú, aztán mikor megszületett kislány lett belőle. Azt hiszem ők nem mentek el 4d ultrahangra. Na az volt a nagy meglepetés. Hidd el csak váratlanul ért a dolog, de akkor is a te kisbabád lesz. :)


35 hetes kismama

2009. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nekem pont fordítva volt.24 hetes kismama voltam amikor azt mondta a doki,hogy kisfiú,28 hetesen talán kislány,a következő UH-on már "hááát kislány".36 hetes Uh-on már egyértelmű volt,hogy lány-és az is lett!!

Boldog babavárást!!!

2009. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a 4D ultrahangot! Ott tuti megmondják,és tök jó látni nem olyan mint a "sima" ultrahang,én 20 hetesen voltam! Sok sikert!!!
2009. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 4D-s ultrahangon sem tudták biztosra megmondani! Előtte talán-lány volt, ott mintha-fiú-t mondtak. Úgy vittek császározni, h amikor kérdezte a szülésznő, mi lesz a baba neve fiú és lánynevet is mondtam :D még az orvosom is meglepődött, h még mindig nem derült ki :D M.
2009. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején a 16. hétnél azt mondták, hogy kislány. Mivel első babás voltam, mondtam, hogy mindegy, csak egészséges legyen! Tényleg csak az egészségével törődtem, de ahogy teltek a napok egyszerűen beleszerettem a kislány gondolatba, már nézegettem, milyen ruhákat fogok majd venni! :) Erre a 18. héten egy másik orvos közönnyel és nyersen odavágta, hogy kisfiú! Na bumm! Örültem, hogy minden rendben a babóval, de egyben csalódott is voltam... Lehet, hogy inkább az volt a baj, ahogy odavágta a doki, a modora.

A 4D-s UH biztosra mutatta, hogy kisfiam lesz, így is lett. 4D után már beleszerettem (addig nem mertem) a kisfiú gondolatba is! :)

Most, hogy már megvan a baba, el sem tudom képzelni, milyen lenne, ha kislány lenne! :) Semmiért nem cserélném őt el!

2009. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira fiút akartam, de annyira! A párom azt mondta, h lány lesz "csakazértis", én meg majdnem megsértődtem, h h lehet ilyen! :D Erre kiderült, h tényleg kislány. Először nagyon csalódott voltam, sőt, titkon még elég sokáig. Sok ember megkérdezte, h mi lesz, én mindig mondtam, h valószínű, h lány, bár én nagyon szerettem volna fiút (ezt mindig hozzá kellett tennem). Aztán a ruhácskákat nézegetve egyre inkább beletörődtem, azt mondtam, h mindegy, csak egészséges legyen. Egy kislány meg amúgy is apás kicsinek, majd később meg csinálunk csajos napokat (ő+én).

Aztán megszületett a lányom, és azóta szerelmes vagyok. 1000 fiúért vagy másik kislányért nem cserélném el! :)

2009. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!