Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valami hasonlóság vagy...

Volt valami hasonlóság vagy különbség a két terhességed között?

Figyelt kérdés
Most várom a második babát és egy kicsit fájdogál a hasam. Még csak 7 hetes vagyok, de az előzőnél soha nem volt semmi bajom.
2011. jan. 11. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mind a kettőnél lányt vártam, és mind a kettővel ugyanazokat a terhességi tüneteket produkáltam:

- hányás, kiszáradás a 22 hétig

- hasmenés terhesség végéig

- borzalmas mennyiségű nyáltermelés a 22 hétig

- fogyás 22 hétig

- erős rosszullétek 22 hétig

- 22 hét után semmi extra


Ezért telt 3,5 évbe, hogy a köv. babára rászánjam magam.


Üdv!

2011. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél a hasam szurkált állandóan,és úgy éreztem,hogy a cukrom nagyon alacsony (megmértük de jó volt)!Másodiknál csak annyi volt a tünetem,hogy nőtt a mellem,se szurkák se semmi!
2011. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a másodikat várom, elvileg 8 hetes lehet, minden ugyanolyan csak ezerszer intenzívebb tünetekkel. egész nap hányok, alig élek, a fiamnál csak délelőtt voltam rosszul...
2011. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sok hasonlóság van, eddig.

A 6- héten rózsaszineztem mindkettő esetben, amire Utrogestant szedtem/szedek.


10+5 hetes vagyok most, rengetegszer vagyok rosszul, émelygek, forog a gyomrom. Már 4 kilót fogytam (mondjuk, most van honnan)

Este 10-kor is előfordul, hogy hányok. A cicim mintha nem is lenne, pici is, plötty is, és nem érzékeny.


Az kislányommal 3-szor hánytam, max. délelőtt voltam rosszul, de csak 3 naponta. A nemvárt előtt már 2 héttel zuhanyozni, feküdni alig tudtam, úgy fájtak a melleim, meg 10 hetes koromra már 1 számot nőttek.

2011. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, van egy 16 hós fiam és 22 hetes terhes vagyok egy kislánnyal. Nálam tök más a két terhesség. A fiammal a kezdeti menzi görcsöket leszámítva és néhány reggeli émelygéstől eltekintve semmi bajom nem volt, csak a végén volt már rossz, főleg a csípőízületem fájt. Most még mindig van, hogy reggel hányok, de enni azt alig tudok, folyton rossz a közérzetem, fájdalmasan húzódnak a méhszalagok, pattanásos lettem. Szóval minden más, bár a csípőm már most is fáj.
2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!