Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy nem szabadna, de...

Tudom, hogy nem szabadna, de kívánom a szénsavas üditőket! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál,amit kívánsz.
2011. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Èn ittam szénsavasat. söt a korházban a szülésnél és a szoptatós szobában is mindenhol szénsavas víz volt.
2011. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nigra ***** válasza:
Próbálj inkább 100%-os gyümilevet (akár általad facsartat, sőt az lenen a legjobb) szénsavas ásványvízzel hígítani...a kívánósságod is ki lesz elégítve és egészségesebb mint a fanta és társai:)
2011. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor igyál!Egészségedre!!!Nem fog ártani, nyugi!
2011. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne szabadna szénsavasat inni... igyad nyugodtan! Persze ne literszámra (ha cukros lötyikre gondolsz mint fanta és társai), de pl szénsavas ásványvizet annyit ihatsz amennyit bírsz.

A többi a cukor miatt nem jó, de úgysem napi 2 litert fogyasztanál.

Egészségedre.


(én szinte csak a bubis ásványvizet bírom meginni most is)


34 hetes kismami (második babával)

2011. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha egy pohár szénsavas üdítőtől semmi bajotok nem lesz. Az elején nekem szinte csak a szénsavas narancslé enyhítette a hányingert. Mikor rákérdeztem a dokinál, hogy lehet-e csak röhögött egy nagyot magában...
2011. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a babának árt, hanem esetleg neked lesz nehezebb, jobban fogsz puffadni tőle - bár ez csak az első hetekben számít. Azt igyál, amit megkívánsz!

Nálunk pl CTG_n kólával itatnak, hogy beindítsák a babát a vizsgálatra :)

2011. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha attól tartasz... nem ártalmas egyikőtökre sem, csupán az anyagcserét befolyásolja (többszöri pisilés, puffadás - ahogy írták).
2011. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!