Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ereim nagyon látszodnak a...

Az ereim nagyon látszodnak a karomon a mellemen a lábaimon elég ijesztő normális ez?12hetes vagyok mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elvileg a 12héten elmulnak a hányás émelygések nekem nem hogy elmulna erősődne más is van így ezzel?:)
2009. jan. 31. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is erősen látszódtak, csak a lábamon nem. Az meg hogy elmúlnak e a rosszullétek, az teljesen egyénfüggő, én minden egyes frontnál képes voltam hányni, émelyegni illetve ultrahang után is (ez volt a büntim a kukkolásért) :) Úgyhogy kitartás, egyszer elmúlik :)
2009. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fő kérdésed nagyon tetszik! Azért gondolom, arra tudod a választ... :D

De az erek és a hányinger miatt ne aggódj, normális dolog, csak sajna kellemetlen. VAn akinek egész terhessége alatt megmarad a hányinger, de hátha egy-két hét és elmúlik neked is! Az erek meg látszódnak másnak is, ált. főként a mellen szoktak, de a lábon is vigyázni kell a viszerek miatt. Próbáld meg felpolcolni a lábaidat, amikor csak teheted.

2009. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haha tényleg elég viccesen irtam ki:):):)

asszem tudom mitől vagyok 12hetes:):)

AMugy köszi a válaszokat:)

2009. jan. 31. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem normális, hogy látszanak az ereid. Ez a jelenség főleg azoknál van akik nagyon vékonyak vagy nagyon fehér a bőrük, de másoknál is előfordul. Én például elég erős testalkatú vagyok (169/80) de nekem is látszanak az erek a melleimen és a hasamon is, ami nagyon meglepett, hogy a lábfejem is eléggé ki dudorodnak az erek... Nekem Hála Istennek semmi bajom nincs, nem fáj a mellem, nem hányok stb. Csak egy kis derék fájásom van, mert már elég nagy a babucim a korához képest. Simán kinézek 5 hónaposnak, pedig csak most töltöttem a 4.-et.

Mint sok minden más ez is nagyon ember függő. Vannak akik végig hányják a terhességet és van aki úgy mint én meg sem érzi, hogy terhes. Reméljük neked hamar elmúlik ez a hányós időszakod. Egyébként azt mondják hányásra nagyon jó a Magne B6 és ha többször eszel keveset. A barátnőm is nagyon hányós volt, ő minden hová vitt magával egy kis kekszet, attól jobban volt és nem jött rá a hányinger.

Gratulálok a babádhoz! Kellemesebb babavárást és könnyű, gyors szülést kívánok!

2009. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!