Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek dokihoz? Mikor...

Mikor menjek dokihoz? Mikor lesz biztosan szívhang?

Figyelt kérdés
A nem várt után csak 4 nappal lett pozitív a teszt, akkor is csak halványan,mára már erős a csík.Ma vagyok az utolsó mensitől számítva 6 hetes, de szerintem nem középidőben fogant.Csak akkor szeretnék menni orvoshoz, ha már biztosan van szívhang, feleslegesen ne vizsgálgasson.
2011. jan. 12. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem a 7. hétre hívott e a dokim, amikor felhívtam időpontért, kérdezte, hogy minden rendben van-e, nincs-e görcs vagy vérzés, mondtam, hogy semmi. Így 7 hetes voltam, amikor mentem, és már volt szívhang. Gratulálok Neked, és minden jót! Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2011. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a 6. terhességi héttől lehet kimutatni a szívcső pulzálását (a "szívhang" kifejezés kicsit erős :) ), de a petezsák már az 5. héttől látható. Ettől korábban UH-val nem lehet semmit sem kimutatni.
2011. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sem középidőben volt péém.Nemvárt után 5 nappal nagyon halvaány pozi.Nem várt után 101 nappal erős, eggyértelmű pozi lett.Kb 10 nappal kisebb a terhességem, mint ahogy ki van számolva.Ne ijedj meg, lesz minden csak kicsit később és kisebbnek fogják mindig látni.

2011. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor inkább várok még, bár már jó lenne látni:-)))Csak attól félek, amit az utolsó válaszoló írt, hogy majd mindig kisebb lesz és ezzel fognak idegesíteni. Az előző babám a 24. hétig mindig átlagos méreteket produkált, utána el volt maradva a méretekkel.Nem volt semmi baja, csak egy vékony csontozatú kislányka.
2011. jan. 12. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen tuti
2011. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!