Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom, mert most...

Nagyon aggódom, mert most vagyok a 6. terhességi hétben és hirtelen az a kicsi hányingerem is elmúlt ami pár napig volt. A mellem sem feszül már szinte egyáltalán. Úgy tudom ezek a terhesség elhalásának jelei. Fölöslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
3 napja voltam UH-n akkor még rendben láttak mindent 8mm-es volt a petezsák. Volt már spontán vetélésem 3 hónapja, akkor 7 hetesen 5 hetesnek látszott a terhesség, gondolom már az 5. hét után nem fejlődött.A dokim most is írt föl utrogestan kupot, de csak 2x1-et naponta. Nem kevés ez? legközelebb csak két hét múlva kell mennem vizsgálatra, addig megbolondulok a várakozástól. Az előző terhességnél sem voltak tünetek és sajna rossz vége lett.
2011. jan. 12. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy soronkivüli uh-ra.
2011. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is uh. De ha megnyugtat, egy terhesség elhalásánál nem azonnal csökken le a hormonszint annyira, hogy befolyásolná a tüneteket. Lehet, hogy szerencséd van, és most csak ennyi jutott a kellemetlenségekből.

Azért drukkolok neked!

2011. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok és túl vagyok már 2 vetélésen.

Egyiknél sem voltakl tüneteim.Az első 6 hetesen spontán, a második 9+5 hetesen halt el és missed ab lett a vége.

Sztem menj el a legközelebbi klinikára, vagy sztkba egy UH-ra vagy próbáld meg a dokidat felhívni, h szeretnél hamarabb menni.Ha nem akar hamarabb fogadni egy kicsit hazudj neki.Pl. görcsölsz v vmi hasonló, akkor tuti behív.

Fel a fejjel és sok sikert!

2011. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A terhesség nem a tünetek meglétén vagy nem létén múlik. sokaknak szerencséjük van és szinte vagy teljesen tünet mentesen viselik a terhessége (nekem egyiknél se volt pl. semmi: sem hányinger, se mellfeszülés, se semmi más...4 gyerekem van...). Ha a terhesség ne adj Isten el is hal, a hormonszint nem azonnal fog minimumra csökkenni. Ha megnyugtat, menj el uh-ra, hogy megnézzék, mi a helyzet odabent! De amiatt ne aggódj, hogy nem hánysz vagy nem émelyegsz... ezek nem feltétlen velejárói a terhességnek :)Minden jót!
2011. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nekem is elmult 8 hetes vok...ne paráz annál rosszabb nincs ha idegeskedsz...
2011. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj el egy soron kívüli uh-ra,én is ezt tenném a helyedben. Nekem is volt már 2 vetélésem. Mindkét esetben az első uh vizsgálat alkalmával minden rendben volt majd 3 hét múlva megállt a pici szíve és képzeld megéreztem, olyan fura érzésem volt mintha nem lenne minden rendben odabent (pedig még a terhestüneteim is megvoltak) ezért kértem egy soron kívüli uh-t,ami kimutatta hogy elhalt a baba,missed ab lett a vége.

Persze azért én szorítok Neked hogy minden rendben legyen, de tényleg nézesd meg magadat. Majd írd meg mit mondott a doki!

2011. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt egy missed ab-om, én is kaptam utrot és 12. hétig este 2őt szedtem. 8. hétig semmi tünetem nem volt, azóta meg folyamatosan hányok, szédülök....

Hidd el, nincs semmi baj, de ha aggódsz azzal többet árthatsz, 1 hét meg nem sok...én is paráztam de mindíg csak a jóra gondoltam. Az utrogestan meg tényleg jó. Mi ma vagyunk 16 hetesek és már mozog a baba :) Fel a fejjel, bár tudom hogy negatív előzmény után nehéz...

2011. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt, ill. 1-1 napra jobb lett a 6-8. hét körül, meg is ijedtem és fel is tettem kérdést róla, de szerencsére minden rendben volt. Most hányingerem van éppen, de vasárnap nem volt.
2011. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!