Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, az...

14 hetes kismama vagyok, az utóbbi néhány napban szinte minden nap fáj a fejem. Ez a terhességtől lehet? Mit tanácsoltok rá? 2* vettem be panadolt, de nem akarok mindi gyógyszert szedni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a hirtelen felmelegedés okozza. Én 15 hetes vagyok, nekem is fáj, gyógyszert nem szedek, egy jó alvás mindig segít.
2011. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attól van sajnos. én is így voltam ilyenkor, kb a félidőig. én se akartam mindig gyógyszert szedni. ilyenkor ittam egy kávét, levegőzés, pihenés és ha nem segített mégis bevettem egy negyed, vagy fél algopyrint. azt állítólag szabad, de azért jobb csak akkor alkalmazni, ha nagyon muszáj.
2011. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!