Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad terhesség alatt szobabi...

Szabad terhesség alatt szobabiciklizni? Ha igen, akkor milyen mértékben, és hány percet naponta?

Figyelt kérdés

A fittség miatt is kérdezem,meg a kevesebb hízás miatt is....

30 hetes vagyok,és egyre kezdek lustulni,ezért gondoltam,h felpattanok a bicajra,hátha attól élénkebb leszek... :)

Minden válasz érdekel,persze csak a normálisak! :)

Köszi, 30 h km


2011. jan. 12. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor szerintem nyugodtan :) Persze, ne vidd túlzásba, ne erőltesd meg magad, addig csináld, míg kellemesnek érzed. Igazán minden mozgás, ami nem jár rázkódással, nem balesetveszélyes, nem eshetsz el közben, megengedett normál terhesség alatt. Én még a normál biciklire is felpattantam néha, ha sietnem kellett és nem volt autó itthon (kisvárosban élünk). A védőnő sápítozott, de nem lett semmi bajom és a babámnak se.
2011. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem vagyok veszélyeztetett,rendes terhességem van. Csak sok helyen olvastam,h nem lehet csinálni,mert veszélyes,nem jó a méhszájnak,stb....

Akkor kipróbálom gyenge fokozaton... :)

Köszi,minden jót

2011. jan. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!