Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Nagyerdei 4D Ultraha...

Debreceni Nagyerdei 4D Ultrahang Centrum?

Figyelt kérdés
Megtaláltam neten, és gondoltam ide bejelentkezünk, csak kíváncsiságból kérdezném, hogy vannak-e tapasztalatok, járt-e valaki már itt. És ha igen és mostanában, kb mennyibe kerül?
2011. jan. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a hugom itt született, akkor bp-n laktunk, anyámnak 5.gyereke és nem vállalta senki bp-en, nem akart császárt meg amugyse vállalta senki előtte már volt császára én meg ikertesómmal, és még 6.gyerek is lett. Biztosan jó hely ha ott elvállalták őt. csak ott...hugom 1994-ben született. Bocsi de többet nem tudok
2011. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és ikertesómon (meg magamon)kívül mindegyik tesóm természetes uton jött világra
2011. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én jelenleg most is oda járok. Az orvos Dr. Sápy Tamás, egy nagyon korrekt, hozzáértő szakember, és nem rémisztgeti feleslegesen az embert. A férjem a legelső vizsgálattól mindig bent lehetett velem.

árak: a legelső vizsgálat 8000 volt, utána 12 hétig 5000 volt alkalmanként uh, most havonta 6000 a terhesgondozás vizsgálattal, uhval. A szülést 100.000-ért vállalja.

Ha kérdésed van akkor nyugodtan írj!

16 hetes kismama

2011. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


gratulálok! :)


Én voltam már ott :) azóta mindenkit oda küldök :) Klári aki a vizsgálatot végzi, hihetetlenül jó szakember és nagyon érti a dolgát!!!!!! 100% profi+ roppant kedves! Nagyon fogod élvezni, bárkit bevihetsz magaddal akár + 3 főt is :). Készülhetsz kérdésekkel is! szívesen türelmesen válaszol. Asszem 12- és 13 e. körül mozog az ára. Már alig várom, hogy a 2. babám is olyan korú legyen, hogy érdemes legyen elmenni. :))) Remélem neked is tetszeni fog!


Üdv :)

2011. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én voltam az előző komment író


én csak az 4D Uh-ról tudok nyilatkozni,engem Sápy nem kezelt, de találkoztam vele sokszor a klinikán. (Bent feküdtem sajna az utcsó 2 hétben)és nagyon rendes, figyelmes dokinak tűnt :) sokan járnak hozzá.

2011. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, aranyosak vagytok!
2011. jan. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!