Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden honapban csinalnak...

Minden honapban csinalnak ellenanyagszurest?

Figyelt kérdés

Bocsi,elore is, lattam a masik kerdest, de abba nem akartam belekerdezni.

En rh negativ vagyok, az apuka pozitiv, es nekem azt hiszem eddig csak 1x neztek ilyet, es ha jol tudom akkor majd most a 28 heten kell mennem vervetelre, de sztem. itt csak cukor lesz.

Ez baj ? Most 27 hetes vagyok.


Elore is koszi


2009. febr. 2. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiskönyvben 3 hely van a leletnek, de én csak kétszer voltam. Azért nézik a terhesgondozáson a vérnyomást és hogy nem vizesedsz-e nagyon, mert ezek lehetnek a terhességi toxémia (mérgezés) jelei. Első babánál nagyon ritkán fordul elő. Akkor nagyobb az esély, ha előtte már volt a kismamának vetélése vagy abortusza.
2009. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 2 havonta csinálnak ellenanyagszűrést

2009. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso baba, es hal istennek nem volt veteles v. abortusz.

En kulfoldon lakom, es nalunk mas kicsit a terhes gondozas - kiskonyv mint, otthon. Ezert voltam bizonytalan! Bar gondolom mivel vernyomas ok, es vizesedes sincs, csak hizas:), de az is normalis mertekben.


Koszi a valaszt.

2009. febr. 2. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy volt-e vetélésed azt nem minden esetben tudhatod, legalábbis az én orvosom azt mondta, hogy végbe mehet úgy is, hogy csak egy kicsit erősebb a menzid. Nekem kb. 3 szor nézték az ellenanyagot.
2009. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!