Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sorrendben csináljam?...

Milyen sorrendben csináljam? Ha átvészeljük a kritikus 7. hetet, akkor a védőnőkhöz menjek a kis könyvért, vagy előtte keressek fel egy orvost, hogy ellenőrizze hogy minden ok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 5. terhességem elején járok (6. hét),2 spontán vetélés volt. A korábbi vetélések miatt a pozitív teszt után "azonnal"(másnap) elmentem a dokihoz, 1 hét múlva (múlthéten) voltam UH-n.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 19. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én megvártam a 8 hetet nem a 7-et és nem maradtam le semmiről + addig se kellett védőnőhöz járnom:)/nekem nyűg a mai napig hiszen minden információt megtaláltam vagy könyvekben vagy neten inkább megfigyelést tartanak mint segítenek.
2011. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az jó,de mondjuk a kérdésemre is érkezhetne válasz.
2011. jan. 19. 10:13
 3/16 anonim ***** válasza:

lehetnél kedvesebb is az első válaszolóval, de:


védőnőhöz, akkor tudsz menni, ha a doki kiállít egy olyan leletet, amin rajta van, hogy biztosan élő embrió. ezt pedig csak akkor adja ki ha már van szívdobogás is

2011. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Védőnőhöz ráérsz a 10. héten is menni, mindenképp előbb orvos és az ott kapott leletekkel védőnő.

Igata van, hogy olyan volt az előzővel, azért kérdezünk, hogy a kérdéünkre kapjunk válszt, és nem okoskodást meg kioktatást vár az ember.

2011. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem voltam durva, de ha nem is a kérdésre válaszolt... akkor már nincs is miről beszélni!

Akkor 2 hét múlva felkeresek egy nőgyógyászt. De nem fog elzavarni,hogy már "bizonyítva" van a terhesség? (4mm -es petezsák volt 1 hete.)


Köszönöm a válaszod!!

2011. jan. 19. 10:21
 6/16 anonim ***** válasza:
ha 4 mm a petezsák, azzal még nincs bizonyítva. Azzal van bizonyítva, ha szívműködés is látható
2011. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem amit 4 hetesen állított ki, az kevés a kiskönyv kiállításához.

Nekem olyan papírra volt szükségem, amin már rajta áll, hogy van szívműködés. Ezt 6 hetesen kaptam meg a szonográfustól (UH-n), és ez alapján megkaptam a kiskönyvet is.

2011. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10+2es vagyok. A héten megyek a védőnőhöz. De már 2szer voltam orvosnál és egyszer uhn. Az orvos megállapította az élő terhességet és azzal a papírral mehetsz a védőnőhöz.
2011. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!


Nem fog elzavarni a nőgyógyász?

2011. jan. 19. 10:28
 10/16 anonim ***** válasza:

miért zavarna el?

nem hivott vissza későbbre? ilyenkor vissza szoktak 1-2 hét múlva hívni, hogy megnézzék lesz e szívműködés.

Nekem volt 2 vetélésem, de csak a 10. héten mentem védőnőhöz, mert úgy gondoltam, hogy a kiskönyv nem véd meg a vetéléstől. Most vagyok 21 hetes.

2011. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!