Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 pozi teszt, másfél hét...

5 pozi teszt, másfél hét késés,12mm méhnyálkahártya de semmi más? Baj van?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy menjek vissza két hét mulva akkor már többet fogunk tudni és szivhang is lesz ha szerencsénk van...De miért nincs még petezsák?Félek..
2011. jan. 19. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,valószínüleg terhes vagy,de nekem sem tudták megállapítani 4 hetesen,majd az 5.héten visszamentem és már látszódott.
2011. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Miután elmaradt a mensid,mikor volt előszor uh? Petezsák csak az 5. héten (elmaradt menstruáció utáni hét)látható-van akinek csak a 6. héten. Ne aggódj!!

Ha 5 teszt is +.akkor tuti terhes vagy!!


Nekem az 5. héten csak egy 4mm-es petezsák látszódott,azt is alig találta meg a doki,mert hátrahajló méhem van :D


Ne aggódj!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!

2011. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Biztosan terhes vagy,én a 4-5ik héten mentem és még nem látott semmit! Egy hét múlva visszahívott akkor már igen! Ne aggódj!
2011. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
10 napja késik...Akkor télleg csak korán mentem?
2011. jan. 19. 15:21
 5/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy később volt a tüszőrepedés. Nyugi!
2011. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
elmentem most egy másikhoz ő csak kézzel vizsgált és jo bunko volt..annyit mondott hogy kissé megnagyobbodott a méhem
2011. jan. 19. 18:15
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
én 3+3 hetesen voltam és már látszott a petezsák
2011. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Akkor ha + a teszt utána még várni kell egy hetet és csak utána menni a dokihoz?

(lehet hülye kérdés, de én azt gondoltam rögtön kell menni, még sajnos nem sürgős a kérdés, de megköszönöm ha válaszoltok)

2011. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekem 9.-én lett pozi a tesztem nagyon halványan és még nem látszik a baba:S

De mai tesztem szép erős már..:Dugyhogy tényleg nagyon reménykedem

2011. jan. 19. 19:32
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ha pozi lesz a teszt,akkor hiába is mész dokihoz, nem fog látni semmit! Legkorábban kb 1 hét késés után láthat egy petezsákot,amiben a pirinyó embryo fejlődik,de az az embryo tényleg nagyon pici,még nem látszik az uh-. A mesni elmaradása után 2 héttel (6.hét) is kb fél centis embryo látszik. -de nem mindenkinél,van akinek a 6. héten (mensi elmaradása után 2. hét) sem látszik csak a petezsák. Akkor sem kell megijedni. Ezek nem törvényszerű dolgok :)

a kérdésedre válaszolva tehát, nem kell azonnal dokihoz rohanni,nincs értelme.

remélem kielégítő volt a válasz :D

2011. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!