Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lázas vagyok 32 hetes terhesen...

Lázas vagyok 32 hetes terhesen és allergiás az algophirynre, és a pirazolon származékokra. A házidokim rubofent javasolt, nem okozott bajt?

Figyelt kérdés
influenzás vagyok, most olvastam hogy nem szabad paracetamol tartalmu dolgokat szedni. plussz én homeos cuccokat sem szedhetek arra is allergiás vagyok,bajt okoztam megilyedtem.
2009. febr. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom csakis a Paracetamol származékokat ajánlotta.Ha fáj a fejem mindig Panadolt veszek be.Nagyon bizom az orvosomban.A kolléganőm is Panadolt szed,ha problémája van.
2009. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem okoztál bajt.Nekem is a rubophent javasolták.

Tudod az a baj, hogy mindenki, mindenhol mást javasol.Csak tudja a dokid!

Én is náthás vagyok, de lázam nincs szerencsére.Ha lázam lenne én is rubophent vennék be!

Jobbulást Neked!

2009. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de jo hogy irtatok kicsit megnyugodtam.
2009. febr. 3. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Van homeopátiás lázcsillapító is, amit szintén lehet szedni, vagy maradsz a paracethamol tartalmú gyógyszereknél.
2009. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak: írta, hogy homeos dolgokat sem szedhet!

Szerintem semmi baj a rubophennel! És inkább vedd be, mert a láz sokkal nagyobb bajt okozhat, mint maga a gyógyszer. Ki kell kezelni, főleg, ha influenzás vagy. Pihenj, és igyál nagyon sokat!

2009. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!