Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A győri Petz Aladár kórháznak...

A győri Petz Aladár kórháznak van magánultrahangja? Mikor van ott rendelés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ott dolgozó dokiknak lehet magánrendelése. Amúgy ha külön el akarsz menni uh-ra, a 4D babamozit ajánlom a nőgyógyászaton. Sajna árban nekem ugyanannyi, mintha a saját dokimhoz mennék 2D-re. Viszont adnak szakvéleményt és végigkérdezhetsz mindent, a lepény elhelyezkedéstől/érettségtől a nyaki redőig, stb. Attól függ miért és mikor mennél.

29 hetes km.

2011. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, sajnos az én dokimnak nincs ultrahangja, ezért szeretnék magánultrahangra menni , mert sz SZTK-án iszonyat sokat kell várni, már van egy két éves kisfiam, délutánra tudom megoldani, hogy vigyázzanak rá jelenleg 6 hetes kismami vagyok:)
2011. jan. 23. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, sajna a kórházban sima d-t nem csinálnak magánba,csak 4D-t. Viszont a dokid nem küdlött uh-ra? fura...

a Kardirex-be elmehetsz vagy a Babits utcai 4d rendelőben szerintem megcsinálják!

2011. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi,nem olvastam a válaszod...igen kisgyerekkel nehét, nekem is van egy 20hós, és 9hetes vagyok...szerintem próbáld meg mert ha látják hogy gyerekkel vagy előbb behívnak!
2011. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!